Bilinçaltı Link Hattı – Bilinçaltlarımız evrendeki tüm canlilar ile görünmez enerji bağlarıyla bağlıdır

Bilinçaltlarımız evrendeki tüm canlilar ile görünmez enerji bağlarıyla bağlıdır. Kozmik bilinçle bağlantılıdır. Bazen fark etmissinizdiri karşınızdaki kişiyle aynı anda aynı şeyleri söylersiniz. Ya da uzaktaki birini düşünürsünüz ve biraz sonra o kişi size telefon eder 🙂

İletişim esnasında karşınızdaki kişinin zihninden sizin zihninize sürekli bir bilgi aktarımı söz konusudur ve zihinsel alış – veriş içerisindesinizdir. Bilinçli zihnimiz bunu algılamasa da bilinçaltı zihnimiz, iletişimde bulunduğumuz kişinin düşüncelerinden haberdardır. (Zihnimiz 1 sn.de 400 milyar bit bilgiyi içine alıyor ve bilinçaltına kaydediyor. Fakat bizler bilinç düzeyinde sadece 2000 ninden haberdar oluyoruz.Sizce de müthiş değil mi?) Kişilerin bilinç düzeyinde “bildiğini bilmemesi” bilmediği anlamına gelmiyor. Bazen karşınızdakilerle neden yakın ilişkiler içerisinde olmadığınızı düşünüyorsunuz. Siz bilinç düzeyinde sohbet ederken, bilinçaltınız nasıl bir sohbet etmekteydi acaba? Siz patronunuza “bugün ne güzel görünüyorsunuz” derken, bilinçaltınız “berbat giyinmiş ama onu pohpohlamak lazım” mı diyor? Siz de patronunuzun bundan haberdar olmadığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz demektir, patronunuz size karşı nedenini bilmediği bir mesafe koymak isteyebilir bu konuşmanın ardından, çünkü kendi bilinçaltına gelen mesajı, bilinç düzeyinde yorumlayamıyordur sadece.

Bunun dışında düşünce formlarımız, davranış formlarınıza yansır. Dikkatli bir göz, sizin bakışlarınız, el kol hareketleriniz, konuşma ritminiz gibi dışa vuran tavırlarınızdan bunu rahatlıkla algılayabilir. Düşünceler gizli kalmazlar, her zaman bir eyleme geçme arzusu içinde yanıp tutuşurlar. Siz isteseniz de istemeseniz de farkında olmadan düşünce formlarını dışa vurursunuz ve bu düşüncelerinizin oluşturmuş olduğu deneyimi yaşarsınız.

Sonra patronunuza kızmayın, ” ne kadar ters bir adam” diye. Kendinize sorun ” ben nasıl bir düşünce modeliyle davranış gösteriyorum” . Yaşamımızdaki her deneyim bizlerin düşüncelerinin yansımasıdır.

Kıskançlık düşünceleriyle çalışan bir zihin, çevresindekilere bu bilgiyi bilinçaltı link hatlarıyla aktarır. Karşısındaki kişiler bilinç düzeyinde bunu fark etmeseler de, bu düşünceye sahip olan kişiyle paylaşımlarını sınırlamak isteyecekdir.

Düşüncelerimizin farkına varıp bunları yönlendirmek sadece ve sadece bizlerin elinde. İçte başka düşünceler, dışta ise başka davranışlar sergilemek kendimizi aldatmaktan başka bir işe yaramaz. Böyle düşünce ve davranış modelleri sergilediğimizde, kendimizden uzaklaşırız ve öz saygımızı yitiririz. Çevrenizden saygı görmek için, önce kendinize saygı göstermeniz gerekmektedir.