(Gerekli Ön Uyumlama:Tachyon 2008/2009/2010/2011 ya da Prana 2010)

Takyon Kaynağı 2011 uyumlamasını aldıktan sonra Takyon Kaynağı antenleri yaratabiliyor olacaksınız.

Örneğin; bir taşı Takyon Kaynak Antenine çevirdiniz diyelim. Eğer o taşın yanına başka bir taş daha koyarsanız o taş ise Takyon Antenine dönüşür. Mesala bir masayı Takyon Kaynağı antenine çevirdiğinizi düşünelim. Artık o masanın üzerine ne koyarsanız koyun; koyduğunuz nesne de Takyon antenine dönüşecektir. Yani Takyon Kaynağı anteninin yanına koyduğunuz şey Takyon antenine dönüşecektir.

Normal Takyon anteni ile çalıştığınızı düşünün: bu antenleri nereye koyarsanız yaşam enerjisi o bölgelerde(oda, ev, iş yeri vs.) artacaktır. Ancak bu antenleri kaldırdığınızda o bölgelerde yaşam enerjisi zayıflayacaktır. Ama Takyon Kaynağı antenleriyle çalışırsanız yaşam enerjisi zayıflamaz.

Takyon Kaynak antenini giyerseniz etrafınıza pozitif enerjiler yayarsınız. Poazitif durumunuz sayesinde etrafınızdaki insanlar sizinle daha çok iletişime geçmek ister 🙂

Takyon Kaynağı şifa uygulamarını ve uyumlamarı güçlendirmede de kullnılır.

Eğitim ve Uyumlama taleplerinizde lütfen bana isim, soyisim ve şehrinizi belirttiğiniz bir email yollayınız. Talebiniz bana ulaştıktan sonra uyumlamayı nasıl alacağınızı tarif  eden bilgiler ve kurs notlarını (Pdf dosyası) email ile size göndereceğim. Genellikle 24 saat içerisinde gerekli bilgilendirme ve uyumlama için size geri dönerim.
Ödemeyi Paypal yoluyla yapmak istemiyorsanız size vereceğim hesap numarasına da ödeme yapabilirsiniz. Ödemeyi TL olarak yapmak isterseniz ücret: 80 TL dir.
E-mailler ve sorularınız için Lütfen bu adresi kullanınız:

acunkutlumelis@gmail.com

 

  • Eğitim kitapçığı ve Sertifikası tüm eğitim ve uyumlamalarda e-mail ile gönderilmektedir.