Zümrüt Özü(Emerald Essence) Uyumlamasu özellikle Kalp Çakrası, Gözler ve Göz Kapakları için etkili bir enerji frekansıdır.

Zümrüt Özü enerjisinin esas kullanım amacı fiziksel ve duygusal şifalanmadır.

Zümrüt Özü Enerjisinin mükemmel bir dengeleme etkisi vardır ve özellikle de kalp çakrası ve gözlerle ilgili bütün sorunların çözümlerinde kullanılması uygundur.

Zümrüt Özü doğada bulunan zümrüt taşının enerjisinin doğa bulunduğundan kat kat güçlü halidir. Değerli bir taş olan zümrüt taşının özelliklerini zümrüt özü enerjisi de içerir. Zümrüt özü enerjisi ile Takyon’da olduğu gibi enerji araçları yapmak mümkündür. Eğer zümrüt taşı alamıyorsanız artık üzülmeyin bu uyumlama ile değersiz nesneleriniz zümrüt taşının yaydığı enerjiden kat kat fazlasını yayabilir 🙂

Zümrüt Özü Enerjisi diğer enerji sistemleriyle uyumlu çalışır, tek başına veya Reiki gibi sistemlerle birlikte kullanılabilir.

Eğitim ve Uyumlama taleplerinizde lütfen bana isim, soyisim ve şehrinizi belirttiğiniz bir email yollayınız. Talebiniz bana ulaştıktan sonra uyumlamayı nasıl alacağınızı tarif  eden bilgiler ve kurs notlarını (Pdf dosyası) email ile size göndereceğim. Genellikle 24 saat içerisinde gerekli bilgilendirme ve uyumlama için size geri dönerim.
Ödemeyi Paypal yoluyla yapmak istemiyorsanız size vereceğim hesap numarasına da ödeme yapabilirsiniz.

Zümrüt Özü Enerjisi Uzaktan Eğitim Ve Uyumlaması: 50 TL

E-mailler ve sorularınız için Lütfen bu adresi kullanınız:

acunkutlumelis@gmail.com

Ödemeyi Paypal ile yapmak isterseniz aşağıdaki bağlantıya ya da  “Buy Now” butonuna tıklayabilirsiniz.

Zümrüt Özü Enerjisi Uzaktan Eğitim Ve Uyumlaması: 25EURŞimdi Öde

  • Eğitim kitapçığı ve katılım belgesi tüm eğitim ve uyumlamalarda e-mail ile gönderilmektedir.