Uzaktan Sevgi Işını Uyumlaması

13 Şubat 2012 Pazartesi Saat 23:30’da Sevgi Işını Uyumlaması Yapılacaktır…Katılım İçin Gerekli Bilgilere ulaşmak için TIKLAYINIZ.

 

 

 

Sevgi Işını (Love Light) Hakkında Bilgi

Sevgi Işını Özel bir sevgi frekansıdır. Bu enerjinin kullanımı Reiki ve Takyon’nun kullanımına benzer. Sevgi Işını ile yaptığınız enerji araçları özellikle suyu şarj etmek için iyidir. Suyu daha ince yapar ve böylece hücrelerimiz tarafından daha iyi absorbe edilir.

Sevgi Işını (Özel Sevgi Frekansı); bu enerji ile yapacağınız enerji araçlarını(kolye, küpe, herhangi bir nesne olabilir) üzerinizde taşımak oldukça iyidir; (Etrafınıza sürekli sevgi enerjisi yaydığınızı düşünün 🙂 )

“Evrende iki temel yüksek frekanslı enerji bulunmakta, aynı ying-yang sembolünde olduğu gibi, gece- gündüz, iyilik-kötülük, güzellik-çirkinlik gibi. Bu temel iki enerji Sevgi-Korku enerjisi.Tüm olumlu ve olumsuz frekanslı diğer duygusal enerjiler bu iki temel enerjiden doğuyor. Birinin olduğu yerde diğeri çok fazla barınamıyor. Temel olarak dünyaya Sevgi enerjisiyle geliyoruz ancak yaklaşık üç yaş civarlarında zihnimiz dünya formatına giriyor ve korkularla tanışmaya başlıyoruz. Egomuz bizleri korumak adına korku enerjisini daha çok kullanıyor ve yavaş yavaş ilk saf halimiz olan sevgi enerjisinden uzaklaşmaya başlıyoruz. Amacımız sevgi enerjisinin frekansını korku enerjisinin üzerine çıkarmak. Sevgi enerjisi, kendimize güvenmemizi, yaşamın akışına güvenmemizi, kendimizi değerli bulmamızı (ki hepimiz insan olma onurundan dolayı çok değerliyiz) , sağlık, bolluk ve bereket içerisinde yaşamımızı sağlar. Korku enerjisi ise, yaşamın akışından, geleceğimizden korkmamızı, kaybetmekten, parasız kalmaktan endişelenmemizi sağlar.”

Sevgiyle Kalın
Acun Kutlu Melis
Reiki Master/Teacher

5 Comments

 1. sultan 7 Şubat 2011 at 11:58 - Reply

  bende sevgi ışık enerjisi uyumlanmasına katılmak istiyorum.

  • Acun Kutlu Melis 7 Şubat 2011 at 12:23 - Reply

   Uyumlamaya katılmak için;
   13 Şubat Pazar saat 23:30’daki Sevgi Işını Uyumlamasına katılmak istiyorum diye;
   İsim Ve Soy isminizi de yazarak
   acunkutlumelis@gmail.com
   adresine göndermeniz gerekmektedir.

 2. Dilek 9 Şubat 2011 at 21:40 - Reply

  13 Şubat Sevgi Işını Ücretsiz Uyumlamasına Verdiğiniz Onay İçin Tşkler,
  Ve Bu Enerjinin Var Olan Sevgimi Güçlendirmesini ,Daha da Koşulsuz Sevebilmeyi Hayatıma Getirmesini Diliyorum.
  Sevgiler

 3. dilek çetinkaya 15 Şubat 2011 at 15:48 - Reply

  uyumlama sırasında derin bir rahatlama hissettim.parmaklarımda karıncalanmalar oldu.uyumak üzereydim 🙂

 4. nazlı çelebi 15 Şubat 2011 at 15:57 - Reply

  sevgi ışını enerjisini çok sevdim,özellikle sevgi gönderebilmek (uzaktan)harika,
  bunu bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederim.uyumlama esnasında kendimi çok sevgi dolu ve pozitif hissettim.vücudumda karıncalanmalar oldu.
  sevgiler

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: