Şubat ayında yaptığımız anketin sonucuna göre Sevgi Işını’nından sonra en çok istenen uyumlama Zümrüt Özü oldu. Biz de isteyenleri kırmıyoruz ve 20 Mart’ta Zümrüt Özü Uyumlamasını yapıyoruz.

Ücretsiz Uzaktan Toplu Zümrüt Özü Uyumlaması 20 Mart 2011 Pazar Günü Saat 23:30′ da başlayacak.

Uyumlamaya Katılmak isteyenlerden tek ricamız Facebook sayfamıza arkadaşlarınızı davet etmeniz. Facebook Sayfamıza arkadaşlarınızı davet ettikten sonra;

20 Mart Pazar saat 23:30′daki Zümrüt Özü Uyumlamasına katılmak istiyorum diye;
İsim Ve Soy isminizi de yazarak

acunkutlumelis@gmail.com
adresine göndermeniz gerekmektedir. Siz email gönderdikten sonra kaydınızın yapıldığına dair onay ile birlikte Uyumlama Sırasında yapmanız gereken bilgileri içeren dosya sizin emailinize gönderilecektir.

Not1: Uyumlamaya katılabilmek için mutlaka kaydınızın 20 Mart’a kadar kaydınızı yaptırınız. 20 Mart’tan itibaren kayıt yapılmayacaktır. Katılmak istiyorsanız lütfen bu tarihe kadar kaydınızı yaptırınız.

Ücretsiz Uzaktan Zümrüt Özü Uyumlaması Facebook etkinlik sayfamıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Zümrüt Özü Enerjisi Hakkında Bilgi

Zümrüt Özü(Emerald Essence) Uyumlamasu özellikle Kalp Çakrası, Gözler ve Göz Kapakları için etkili bir enerji frekansıdır.

Zümrüt Özü enerjisinin esas kullanım amacı fiziksel ve duygusal şifalanmadır.

Zümrüt Özü Enerjisinin mükemmel bir dengeleme etkisi vardır ve özellikle de kalp çakrası ve gözlerle ilgili bütün sorunların çözümlerinde kullanılması uygundur.

Zümrüt Özü doğada bulunan zümrüt taşının enerjisinin doğa bulunduğundan kat kat güçlü halidir. Değerli bir taş olan zümrüt taşının özelliklerini zümrüt özü enerjisi de içerir. Zümrüt özü enerjisi ile Takyon’da olduğu gibi enerji araçları yapmak mümkündür. Eğer zümrüt taşı alamıyorsanız artık üzülmeyin bu uyumlama ile değersiz nesneleriniz zümrüt taşının yaydığı enerjiden kat kat fazlasını yayabilir :)

Zümrüt Özü Enerjisi diğer enerji sistemleriyle uyumlu çalışır, tek başına veya Reiki gibi sistemlerle birlikte kullanılabilir.

Sevgiyle Kalın
Acun Kutlu Melis
Reiki Master/Teacher

20 Mart Tarihi itibariyle kayıtlar tamamlandı.