Ücretsiz Uzaktan Gümüş Mor Alev Uyumlaması 17 Nisan 2011 Pazar Günü Saat 22:30′ da başlayacak.

Uyumlamaya Katılmak isteyenlerden tek ricamız Facebook sayfamıza arkadaşlarınızı davet etmeniz. Facebook Sayfamıza arkadaşlarınızı davet ettikten sonra;

Aşağıdaki bağlantıdan Ücretsiz Gümüş Mor Alev Enerjisi Uyumlamasına Kayıt Formunu Doldurarak Kayıt Olabilirsiniz.

http://takyonturkiye.com/

Gümüş Mor Alev Uyumlamasına Hazırlık Dosyasına Aşağıdaki Bağlantıdan Ulaşabilirsiniz. Bağlantıya Sağ Tıklayarak Bilgisayarınıza Farklı Kayıt edebilirsiniz.

GMA Kullanım Notları Email Adresinize uyumlamadan sonra gönderilecektir. Bu nedenle kayıt formunu doldururken email adresinizi doğru girmeye özen gösteriniz.

Ücretsiz Uzaktan Gümüş Mor Alev Uyumlaması Facebook etkinlik sayfamıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Sevgiyle Kalın

Acun Kutlu Melis

Reiki Master/Teacher

Gümüş Mor Alev Enerjisi Hakkında Bilgi

Gümüş Mor Alev, binlerce yıldan beri bilinen bir spritüel enerjidir. Yükselmiş Üstat Saint Germain tarafından yeniden ortaya konulmuştur. Tanrı bilincinin yedinci ışınıdır.Hayatımızdaki bencillikleri aşabilmemizi sağlayacak erdemi bize kazandırır.Gümüş Mor Alev’in nitelikleri özgürlük, simya, adalet, sevinç, bağışlama ve merhamettir. GMA Elektronların titreşimini yükseltir, böylece biz de, Tanrı’dan bize gelmiş olan saf kozmik enerjiyle daha çok yankı yaparız.Gümüş Mor Alev uyumlaması, hem uyumlamayı alan, hem de veren için bir zevktir. Herkes, bir iç dönüşümün yanı sıra kendine özgü bir deneyim edinir. Daha sonra başkalarına karşı daha sevecen olursunuz ve kendinizden daha çok başkalarına ilgi gösterirsiniz. Sezginiz arttıkça birdenbire melekleri, ruhsal rehberleri fark edersiniz, zaten rehberlerle çalışıyorsanız, o zaman onlarla olan spritüel bağınız daha da güçlenir.

Dünya’nın farklı frekanslara sahip olduğu şu son zamanlarda,farklı şifa teknikleri ortaya çıkmıştır.Gümüş Mor Alev,bunlardan biridir.

Gümüş Mor Alev, binlerce yıldan beri bilinen bir spiritüel enerjidir. Yükselmiş Ustat Saint Germain tarafından yeniden ortaya konulmuştur. Tanrı bilincinin yedinci ışınıdır. Gümüş Mor Alev, topluluğun çağrısını ya da insanoğluna spiritüel hizmet çağrısını duyanlar içindir. Hayatımızdaki bencillikleri aşabilmemizi sağlayacak erdemi bize kazandırır. Bu bilgilerin bize ulaşmasına kanallık eden Hari Des Melchizedek olup, John Armitage olarak da tanınır.

Gümüş Mor Alev, mantra olarak bilinen özel dualarla çağrılabilir, meditasyon ve göz önünde canlandırmayla birleştirildiğinde Gümüş Mor Alev’in fiziksel, zihinsel, duygusal ve spiritüel düzeylerde tezahür eden negatif enerjiyi değiştirme, ya da dönüştürme gücü vardır. Bu negatif enerji hastalık, stres, endişe, korku, kuşku, nefret, öfke ya da istenmeyen alışkanlıklar gibi formlarda olabilir, bunların hepsi bizim normal yapımızdaki güzelliği ve sevinci yaşayabilmemize engeldirler.

Bir kez Gümüş Mor Alev uyumlamasını aldığınız zaman, ömür boyu kullanacağınız bir tekniğe sahip olursunuz..

Reiki Enerji Ve Kuantum Merkezi – Takyon Türkiye