Kundalini reiki oldukça sade ve oldukça etkili bir şifa sistemidir. Temeli vücuttaki şifa kanallarının ve chakraların açılması ve niyet ederek kendimize yada başkalarına şifa vermeye dayanır.

Bizler yerküre enerjisini 1. çakradan (kök chakra) vücudumuza alırız. Bu enerji tüm çakraları ve ana enerji kanallarını dolaşarak tepe çakaradan çıkar. Kundalini enerji kanalı kök chakrada başlar ve tepe chakrada son bulur. Kundalininin açılmasıyla çakralar tam olarak temizlenir ve enerji kanalları açılır. Bu şekilde vücuda giren yerküre enerjisi artar, bu enerji çakraları daha çok besler ve devam ettiği enerji kanallarını açar. Kundalini enerjisine kundalini ateşi de denir.
Kundalini Reiki Mr.Ole Gabrielsen tarafından dünyaya tanıtılmıştır. Mr.Ole Gabrielsen Danimarkalı bir meditasyon masterıdır. Mr.Ole Gabrielsen ile Master Kuthumi’nin yaptığı çalışmalar ve ruhani bilgi alışverişleri sayesinde Kundalini Reiki tekniği doğmuştur. Şu ana kadar Kundalini Reiki uygulayıcıları bunun büyük faydalarını görmüşlerdir ve tüm dünyada büyük bir hızla yaygınlaşmaktadır.

Kundalini Reiki, kurucusu olan Ole Gabrİelsen tarafından en basit ve kendi kendine geliştirilebilir bir sistem olarak tanımlanmaktadır. Kundalini ve Reiki enerjisinin birlikte çalıştığı bir sistem olan Kundalini Reiki yanlış sorunlu kundalini uyanışı yaşamış kişilerde problemlerin giderilmesinde ve dengelenmesinde olumlu etki yapmaktadır . Bu sistemde Reiki enerjisinin yumuşak ve ilimli yönü etkindir.

Kundalini Reiki ile vücudunuzdaki enerji kanallarını güçlendirerek, iyilestirici Reiki enerjisini daha yoğun bir şekilde kendinize ve başkalarına aktarmanız mümkün olabilir . Ayrıca Kundalini ‘ yi güvenli bir şekilde açarak kişisel gelişim sürecinize katkı sağlayabilirsiniz.

Kundalini Reiki 1′i aldıktan sonra kendinize ve diğerlerine şifa verebilirsiniz. Kundalini Reiki 1 notlarından oğreneceginiz gibi avuç içine yazma metoduyla uzaktaki birine de şifa gönderebilirsiniz. Kundalini Reiki 3′ü aldıktan sonra Kundalini 1-2-3 enerjilerini başkalarına inisiye edebilirsiniz. Inisiye etmek her 3 inisiyasyonda da aynıdır. Kundalini 3 inisiyasyonu size başkalarına bu enerjiyi geçirme ve onları inisiye etme hakkı verir.

Temel olarak Kundalini , bazı iyileştirme kanalları ve çakraların açılması demektir ve bu şekilde dünyada ki yeryüzü enerjisine erişim kazanılır . Kundalini güçlü bir enerjidir , enerji merkezi olan kök çakra, kundalini enerjisi için giriş noktası olarak rol oynar. Kundalini enerjisi Kundalini ateşi olarak da adlandırılır, enerjinin kök çakradan girmesinden sonra ana enerji kanali kök çakrasından girer ve taç çakraya ulaşarak dışarı çıkar. Yanlış kundalini uyanımı ile problemi olan veya geçmiste olanlar, kundalini ile ilgili sorun yaşayanlar genellikle Kundalini Reiki ile yardım alabilir, çözüm geliştirebilirler.

Kundalini Reiki öğrenimi ile ilgilenen herkes Kundalini Reiki 1. seviyesi ile başlamalıdır. Baska sistemlerden uyumlanmış olsanız bile Kundalini Reiki 1. seviyesi öncelikle alınmalıdır. Kundalini 1-2-3 seviye eğitimleri ve uyumlaması uzaktan da alınabilir. Uyumlama kalitesinde uzaktan veya doğrudan olmasında bir farklılık yoktur.

KUNDALİNİ REİKİ EĞİTİMİ

Kundalini Reiki eğitimi inisiyasyonla gerçekleşen bir eğitimdir. Yani Reiki’de olduğu gibi Kundalini Master’ın sizi bu enerjiye uyumlaması gerekmektedir. Bir Kundalini Master tarafından uyumlanmadan Kundalini Reiki enerjisini kullanamazsınız. Kundalini Reiki 3 eğitimden oluşmaktadır. Kundalini Reiki 1: Birinci inisiyasyonla verilen eğitimdir. Bu inisiyasyonda şifa kanalları ve çakralar açılır, vücut Kundalini 2 için hazırlanır. İnisiyasyon oldukça güçlüdür ve kişinin enerji kanallarını oldukça yoğun etkiler. Usui Reiki 1,2,3 inisiyasyonlarına eş değer bir etkisi vardır. Bu inisiyasyonla birlikte şifa teknikleri, uzağa enerji gönderimi öğretilir. 25 dakika süren bir inisiyasyondur.Kundalini Reiki 2: Bu inisiyasyonla birlikte tüm enerji kanalları kuvvetlendirilir, kundalini uyandırılır ve kundalini ateşi yakılır. Ana enerji kanalının açıldığı bu inisiyasyonda Kundalini Solar Plexus chakrasına ulaşır. Öğretilen özel bir meditasyon ile çok kısa zamanda Kundalini ateş enerjisi yükseltilir. Sonuçta bütün chakralar açılır ve temizlenir, enerji sistemi aydınlatılır. Vücut Kundalini 3 için hazırlanır. Kundalini 2, Kundalini 1′den en az 2 gün sonra verilmelidir. 25 dakika süren bir inisiyasyondur.  Kundalini 3: Kundalini Master seviyesidir. Bu seviyede bütün chakralar açılır, önceki inisiyasyonlar kuvvetlendirilir. Kundalini ateşi tepe chakraya kadar çıkartılır. Bu inisiyasyondan sonra Kundalini bütün vücutta yükselir. Kundalini 2 inisiyasyonundan en az 10 gün sonra yapılmalıdır. 25 dakika süren bir inisiyasyondur.

Uyumlama Tarihleri:

Kundalini Reiki 2009 1.Aşama Uyumlama Tarihi: 16 Aralık 2011 Cuma Saat 23:00’da

Kundalini Reiki 2009 2.Aşama Uyumlama Tarihi: 19 Aralık 2011 Pazartesi Saat 23:00’da

Kundalini Reiki 2009 3.Aşama(Master Seviyesi) Uyumlama Tarihi: 30 Aralık 2011 Cuma Saat 23:00’da

Etkinlik yapıldı. Bireysel olarak uzaktan kundalini Reiki uyumlamaları almak isterseniz burayı tıklayınız.

http://takyonturkiye.com/kundalini-reiki/

 

Uyumlamalara katılım bedelini “Gittigidiyor” ya da “Paypal” üzerinden ödeyebilirsiniz.

Uyumlamalara katılım bedelini Gittigidiyor aracılığıyla ödemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Uyumlamalara katılım bedeleni Paypal aracılığıyla ödemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.


Ödemenizi yaptıktan sonra Kundalini Reiki 2009 Uyumlamaları KAYIT FORMUNU dolduduğunuzda gerekli bilgiler email adresinize gönderilecek ve kaydınız tamamlanacaktır…

Forma aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.