Enerji Hakkında Genel Bilgi:

Abundance/Prosperity Reiki(Bolluk Bereket Reiki) 1 2004 Dünya Barış Gününde sunulacak yeni bir enerjidir. O, Bro David Paul chc ve Jane tarafından birlikte kurulmuştur. O, Jane’e verilen shrie sembolü ile 1998’de ilk kez dünyaya gelmiştir. Shrie hindu tanrıçası, refah tanrıçası Laksmi’yi çağıran tohum mantradır. Kasım 2003’te Bro David Paul chc, Jane tarafından enerji ile çalışmaya başlamak için davet edildi ve bu, verilen iki yeni sembol ile Laksya ve Artha rehberler tarafından enerjinin abundance/prosperity (bolluk/refah) reiki olarak yeniden adlandirilmasina yol açti. Ayrica hindu Tanrı Ganesha eril/dişil enerjiyi dengelemek için ilave edildi. Reiki’nin bu formu dünyada bolluğu ve refahı tezahür ettirmeye yardımcı olur…sadece materyal bolluğu değil, daha önemlisi spiritüel büyümeyi ve refah mantalitesini. Sükran duymak, kişinin yaşamında bolluğun ve refahın yeni hedeflerini tezahür ettirmede zihne yardımcı olan anahtardır.

Bolluk-Bereket Reikisi, bir sembol, iki imajinasyon ve bir mantra ile çalıştırılır. Uyumlama alındıktan hemen sonra bu enerji notlarında anlatıldığı şekilde sembolleri kullanarak aktive edilir. Bolluk-Bereket Reikisi uyumlaması tek aşamadır. Bolluk-Bereket Reikisi uyumlaması alan kişi hem kendisi için hem de başkaları için uzaktan ya da yakından çalışmalar yapabilir, bolluk-bereket reikisi uyumlamasını aktarabilir.

Bu enerji bizleri genel anlamda bir bolluk ve bereket bilincine uyumlayacaktır. Bunu sadece maddi bolluk ve bereket gibi düşünmek enerjiyi aynı zamanda küçümsemek anlamına gelecektir. Hayatımızda bollaşmasını’ istediğimiz her şey için kullanabiliriz ama yine de en çok maddi hayatımızda kullanılmaktadır.

Size ışık tutacağını düşündüğüm bir iki niyet cümlesi aşağıdaki gibidir:
– Allah’ın izniyle, bütünün hayrına olacak şekilde, maddi durumumun iyileşmesine bolluk bereket reikisi ile şifa gönderiyorum. Allah’ım lütfen kabul edin.

– Allah’ın izniyle, bütünün hayrına olacak şekilde, bolluk ve bereket bilincine ulaşmama, gelirimin artmasına ve maddi durumuma bolluk bereket reikisi ile şifa gönderiyorum. Allah’ım lütfen kabul edin.

Daha fazla niyet ve kullanım örnekleri Bolluk Bereket Reikisi notlarında yer almaktadır.

Bolluk- Bereket Reikisi ile yaşanması muhtemel olaylar:
– İşinizi değiştirebilirsiniz
– Zam alabilirsiniz
– Evinizi, arabanızı daha yenisi ile değiştirebilirsiniz
– Kendinizi daha zengin hissederek yaşamaya başlayabilirsiniz ve maddi baskılardan kurtulursunuz. Bu sayede blokajlarınız gideceğinden gerçekten zenginleşmeye başlarsınız
– Bet bereket olayı var ya, işte ondan fazlası ile nasiplenirsiniz.
– İçinizdeki sevgi ve mutluluk hali artar
– Neye eliniz atsanız indirime girmiş olur (bu benim başıma çok gelir!)
– Hayırlı olan her şeyde artış olabilir (sevgili, iş, müşteri, sağlık)

Etkinlik yapıldı. Bireysel olarak uzaktan bu uyumlamayı almak isterseniz buraya tıklayınız.

http://takyonturkiye.com/bolluk-bereket-reikisi/

 

 

 

27 Ocak 2012 Cuma Günü Saat 23:30’da yapılacak olan Bolluk-Bereket Reikisi Uyumlamasına Katılmak için;

Ödemeyi Gittigidiyor güvenliğinde yapmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Kayıtlar tamamlandı.

Ödemeyi Paypal güvenliğinde yapmak için aşağıdaki bağlanıtıya tıklayınız.

Kayıtlar tamamlandı.

“Gittigidiyor” ya da “Paypal” bağlantısına tıklayarak uyumlama katılım bedelini ödedikten sonra

acunkutlumelis@gmail.com

adresine “Bolluk Bereket Reikisi uyumlamasına katılmak istiyorum, ödememi “…..” ile yaptım.” İsim soyisim doğum tarihiniz ve uyumlama gününde bulunacağınız şehrinizi yazarak acunkutlumelis@gmail.com adresine gönderiniz.

Emailinize 27 Ocak 2012 Cuma Günü Saat 23:30’da Bolluk-Bereket Reikisi Uyumlamasını almak için uyumlama sırasında yapmanız gerekenleri anlatan “Uyumlamaya Hazırlık Dosyası” emailinize gönderilecektir.

Uyumlamadan Sonra ise Bolluk-Bereket Reikisi’nin kullanım notları yine emailinize gönderilecektir.

Bu uyumlama için sertifika isteiğiniz var ise; uyumlamadan sonra Sertifika isteğinizi belirttiğiniz bir email göndermeniz yeterlidir. Email adresinize sertifikanız hazırlanıp gönderilecektir.

Acun Kutlu Melis

Email: acunkutlumelis@gmail.com

Reiki Enerji Ve Kuantum Merkezi