En Yüksek Melek Alemleri ile Eşsiz Rehberlik Bağlantısı

Lightarian Reiki’nin de kurucuları olan Lightarian Institute tarafından dünyaya sunulmuş Melek Bağlantıları uyumlamaları için hazır olun !!

Beş Lightarian Melek Bağlantısı, sizin için bir Seraf (Serafim’in bir üyesi) ve dört Basmelekten oluşan “A – Takımı” olarak adlandırdığımız melek grubu enerjisinin beş üyesinin her biri ile daimi enerjisel bağlantılar yaratır… bu beş melek varlık kendilerini, AngelLinks (MelekBaglantıları) uyumlamalarını alan herkes ile kişisel olarak ve güçlü şekilde çalışmaya adadılar. AngelLinks vasıtasi ile, onların odağı yaşamınızda koşulsuz sevginin, yargılamamanın, cesaretin, güzelliğin ve sevincin saf meleksi niteliklerini cisimlendirmenize ve genişletmenize yardım etmektir. Sağlanan bu beş büyük meleksi niteliklere ilave olarak, her bir melek varlık, diğer özel şekillerle sizin için bir rehber olacak….Örneğin eterik alemlere yolculugunuzda size yardımcı olmak, ilahi şifa ile sizi desteklemek, gelecek zamanlara “yolunuzu ışıklandırmak”, yaratıcı ifadenizi canlandırmak/teşvik etmek ve iletişimlerinizi daha etkili yapmak !

Sizinle daimi enerjisel bağlantılari vasıtası ile, Seraf Rose Aura ve Başmelek Mikail, Rafael, Uriel ve Cebrail’in “A – Takımı” saf meleksi niteliklerini yaşamınızın tüm alanlarında cisimlendirirken ve genişletirken melek ilhami ve desteği sağlayacaklar.

•    Kosulsuz sevgi için Seraf Rose Aura’nin AngelLink’i … Serafim  olarak adlandırılan Melek Alemlerinin en  yüksek seviyesinden, adı Rose Aura olan bir Seraf, insanlığa en saf kosulsuz sevginin meleksi niteliğini yaymak için ileri adım attı. Onun sizinle AngelLink (MelekBağlantisi) baglantısı vasıtası ile, “koşulsuz sevgisinin melek alevi” sizin kalp bölgenize yerleştirilir, sizin enerji alanlarınızdan yayılır ve sonra deneyiminizin tüm alanlarına dalgalanır. Daha sonra, Rose Aura, kalbin tüm konularında size yardım etmek için bir Melek Rehber olarak sizin “eterik geri planınızda” çalışıyor olacak…özellikle ben’in ve diğerlerine karşı koşulsuz sevginin genişletilmesinde. Seraf Rose Aura AngelLinks Basmeleklerin enerjisel seviyesine “lightarian giriş kapımızı” temsil eder ve diğer Melek Baglantılarını almak için ön koşuldur.

Melek Bağlantıları uyumlamaları almak için herhangi bir ön koşul ve 21 gün kuralı yoktur. Dileyen herkes melek bağlantıları uzaktan uyumlama etkinliğimize dünyanın her yerinden katılarak faydalanabilir.

Melek bağlantılarını alan herkes bağlantıları hem kendisi için hem de başkaları için uzaktan ya da yakından kullanabilir dilerse başkaları için uzaktan ya da yakından melek bağlantısı uyumlamaları yapabilir.

Lütfen melek bağlantıları uyumlamalarımıza 1.Uyumlama olan Rose Aura bağlantısı ile katılmaya başlayınız çünkü bu bağlantı alınmadan diğer bağlantılar(Basmelek Mikail, Basmelek Rafael, Basmelek Uriel, Basmelek Cebrail) alınamaktadır… Bu nedenle 7 Şubatta yapılacak olan Seraf Rose Aura bağlantısı uyumlama etkinliğini kaçırmayınız….

Etkinlik yapıldı. Bireysel olarak uzaktan bu uyumlamayı almak isterseniz buraya tıklayınız.

 

http://takyonturkiye.com/melek-baglantilari/

 

Melek Bağlantıları Uyumlamalarımız 7 Şubatta başlayacak ve en az 7 şer gün ara ile devam edecektir… (Sırası ile Seraf Rose Aura, Başmelek Mikail, Başmelek Cebrail, Başmelek Uriel ve Başmelek Rafael bağlantıları şeklinde bağlantılar verilecektir.) Melek Bağlantıları Uyumlamarına katılmak için gerekli tüm bilgiler bu sayfada her hafta güncellenerek verilecektir.

Melek Bağlantıları hakkında daha ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

7 Şubat 2012 Salı Saat 23:30′ Yapılacak Olan 1.Melek Bağlantısı olan Seraf Rose Aura Bağlantısını almak için;

Ödemeyi Gittigidiyor güvenliğinde yapmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Kayıtlar tamamlandı.

Ödemeyi Paypal güvenliğinde yapmak için aşağıdaki bağlanıtıya tıklayınız.

Kayıtlar tamamlandı.

“Gittigidiyor” ya da “Paypal” bağlantısına tıklayarak uyumlama katılım bedelini ödedikten sonra

acunkutlumelis@gmail.com

adresine “7 Şubat 2012 Salı Günü Saat 23:30′ Yapılacak olan Seraf Rose Aura bağlantısını almak istiyorum, ödememi “…..” ile yaptım.” İsim ve soyisminizi yazarak acunkutlumelis@gmail.com adresine gönderiniz.

Emailinize 7 Şubat 2012 Salı Günü Saat 23:30’da Seraf Rose Aura Bağlantısını almak için uyumlama sırasında yapmanız gerekenleri anlatan “Uyumlamaya Hazırlık Dosyası” emailinize gönderilecektir.

Uyumlamadan Sonra ise kullanım notları yine emailinize gönderilecektir.

Bu uyumlama için sertifika isteiğiniz var ise; uyumlamadan sonra Sertifika isteğinizi belirttiğiniz bir email göndermeniz yeterlidir. Email adresinize sertifikanız hazırlanıp gönderilecektir.

Eğer Bilgilerinizi yukarıda belirtildiği şekilde email olarak gönderemediyseniz aşağıdaki formu doldurabilirsiniz…

Formu doldururken email adresini doğru yazdığınızdan emin olunuz çünkü bilgiler email adresinize gönderilecektir.

Reiki Enerji Ve Kuantum Merkezi

Acun Kutlu Melis

Reiki Grand Master/Teacher

email:acunkutlumelis@gmail.com

Web:

http://reikienerjivekuantummerkezi.wordpress.com/

http://takyonturkiye.com/