Telkin albümlerimiz mp3 formatında kayıt edilmektedir… Müzik çalma özelliği olan cep telefonları, mp3 çalarlar, ipodlar, cd çalarlar tarafından desteklenen formatlar kullanılmakta olup bilgisayarınızda da her hangi bir program yüklemeye gerek kalmadan kullanabilirsiniz…

Telkin Albümlerimizde kullandığımız teknikler ile telkinler; bilinç ve bilinçaltı arasında bulunan kritik filitreyi aşarak doğrudan bilinçaltınıza ulaşır. Bazı insanlarda kritik filtre yani dirençler çok daha zayıf iken bazı insanlarda bu filtreyi aşabilmek zor olmasına rağmen kullandığımız teknik sayesinde herkese faydalı olabilmekteyiz.

Telkin Albümümüzün Kısımları:

Herhangi bir konuda telkin albümü aldığınızda size en az şunlar gönderilir;

1 adet doğa sesi fonunda

1 adet klasik müzik ya da new age

1 adet doğa sesi + alfa frekanslı

1 adet Özel Quantum Ultrasonic ; Bu telkin formatında müzik yoktur telkin dahil hiç bir şey duymassınız ve böylece konsantre olmanız gereken bir işle uğraşırken müziğin ya da herhangi bir sesin konsantrasyonunuzu bozduğu durumlarda, uyurken ve herzaman dinlemeniz için özel hazırlanır...

1 adet telkinlerin yazılı olduğu ayna görüntüsü resmi

1 adet kullanım klavuzu

Bunun dışında albüme ilave edilmesini istediğiniz bir müzik olursa ilave edilebilir…

Telkin Albümlerimizin dinleme süresi ortalama 70–80 saattir. Gün içinde herhangi birşey yaparken ve özellikle geceleri uyurken de dinleyabilirsiniz. Birkaç gün ile bir ay arasındaki sürede etkileri görülmektedir. Kişiden kişiye etkiler değişik olduğundan, süre de  değişebilmektedir. Bir Haftadan önce etki gören olduğu gibi 2 haftada etki görmeyen de olmaktadır. Ancak daha az süre de dinleyebilirsiniz.

Hangi Amaçlarla Dinleyebilirim?

Telkinler davranış değişikliği amaçlıdır. Telkinleri dinleyen kişiler genellikle iki amaç için dinlerler. 1-Kişisel gelişim amaçlı olanlar. 2-Fobi depresyon gibi sorunlara karşı destek amaçlı olarak.

Telkinlerin etkisini göstermesi diğer yöntemlere göre daha kısadır. Ancak fobisi olan depresif olan kişiler hemen telkinleri bırakmamalıdır. En azından bir yıl boyunca 3–4 gün ara ile de olsa tekrar etmeliler.

Kişisel gelişim için dinleyenler ise diledikleri zaman bırakabilirler. Ancak olumlu düşünme alışkanlığı tam olarak kişide yerleşmişse yani artık bireyin içsel konuşmaları olumluya dönmüşse telkin dinlemek yerine kendi içsel konuşmaları onun için yeterlidir.