Başarıyı çekin – işinizde, finansal ilişkilerinizde ve genel olarak tüm hayatınızda – hayat değiştiren subliminal albümümüzle bir başarı mıknatısı olun!

 • Bazı insanların her yaptıkları işte nasıl başarılı olduklarına şaşırıyor musunuz?
 • İstediğiniz ve hak ettiğiniz başarı seviyesini elde edemediğiniz için rahatsız mısınız?
 • Başarıyı bir mıknatıs gibi kendinize çekmek istiyor musunuz?

Hayatınıza, işte, sporda veya kişisel işlerde başarıyı çekmek için uğraşıyorsanız, albümümüz size yardım edebilir.

Başarı zihnin bir durumudur ve zihninizin işleyişini değiştirerek siz de başarılı olabilirsiniz. Bu albüm tam olarak bunu yapmak için 2 yolla çalışır.

İlk olarak size “Başarı Zihin Kalıbı” verir. Siz de herkes gibi başarılı olabilirsiniz – fark zihninizin içinde, inançlarınızda, mıtivasyonunuzda, başarma tutkunuzda ve güveninizde. Başarılı insanlar belli keskin karakter özelliklerini paylaşırlar; onlar kendilerine inanırlar, her şeyin olabileceğine inanırlar, pozitiftirler, inatçıdırlar, asla vazgeçmezler. Bu albüm, size bu özellikleri yavaş yavaş aşılayacak, böylece siz de her yaptığınız işte başarılı olacaksınız.

İkinci olarak, albüm, “çekim yasası”nın prensipleriyle çalışır, tek farkı, burada sadece sizi başarıya odaklamak amaçlanmıştır. Çekim yasası, düşüncelerinizin gerçeğiniz olacağını söyler, bu albüm zihninizi başarıya hiç olmadığı kadar odaklar – kendinize ve çok başarılı olacağınıza inanacaksınız ve bu başarı hayatınızda kendisini gösterecek.

Devamlı aynı şeyleri düşünüyor, aynı şeyleri yapıyorsanız, o zaman hep aynı sonuçları alıyorsunuz demektir. Muhtemelen bunlar sıradan sonuçlar veya sürekli hayatın kıyılarında dolaşıyorsunuz… Neden bu tutarlı gidişatı başarıya çevirmiyorsunuz? Bu güçlü subliminal mesajlarla hayatınızda ve zihninizde bir değişiklik yapın ve kendinizi başarıya zincirleyin!

Geleneksel CD veya MP3 albümleri arasında seçim yapın

Her iki albümde aynı muhteşem hayat değiştiren, üçe bölünmüş, dinlenmesi kolay, subliminal telkinleri içerir. Subliminal mesajlar insan kulağının duyamayacağı frekanstadır. Bu demek oluyor ki siz herhangi bir ses, konuşma duymayacaksınız, tüm duyacağınız rahatlatıcı bir okyanus sesi, buna rağmen gizlenmiş subliminal mesajlar doğruca bilinçaltınıza gidecek.

Bu subliminal kayıtta ki telkin cümlelerinin sadece bir kısmı bilgi amaçlı verilmiştir

 • Başarıyı hayatıma çekiyorum.
 • Başaracağım.
 • Yaptığım her işte başarılıyım.
 • Başarıyı hak ediyorum.
 • Kendi başarımı yaratıyorum.
 • Kafama koyduğum her şeyi başarabilirim.
 • Kendime inanıyorum.
 • Başarı bana doğal geliyor.
 • İşleri doğruca uzanıp alırım.
 • Ben her zaman pozitifim.

Telkin Albümümüzün Kısımları:

Herhangi bir konuda telkin albümü aldığınızda size en az şunlar gönderilir

1 adet doğa sesi fonunda

1 adet klasik müzik ya da new age

1 adet doğa sesi + alfa frekanslı

1 adet Özel Quantum Ultrasonic ; Bu telkin formatında müzik yoktur telkin dahil hiç bir şey duymassınız ve böylece konsantre olmanız gereken bir işle uğraşırken müziğin ya da herhangi bir sesin konsantrasyonunuzu bozduğu durumlarda, uyurken ve herzaman dinlemeniz için özel hazırlanır...

1 adet telkinlerin yazılı olduğu ayna görüntüsü resmi

1 adet kullanım klavuzu

Bunun dışında albüme ilave edilmesini istediğiniz bir müzik olursa ilave edilebilir…