Zihin dönüştürücü subliminal(Bilinçaltı) mesajlarımızla fen çalışma becerinizi artırın ve fen derslerine çalışırken tamamen odaklanma yeteneği kazanın!

 • Fen çalışma becerinizi geliştirmek istiyor musunuz?
 • Kimya, Biyoloji ve Fizik çalışma becerinizi artırmak istiyor musunuz?
 • Görevlerinizi tamamlamakta, ev ödevlerinizi yapmakta, dersinizi gözden geçirmekte zorlanıyor musunuz?
 • Ders çalışmak yerine her zaman yapacak daha ilginç şeyler mi buluyorsunuz?
 • Kötü çalışma alışkanlıklarınız yüzünden notlarınız düşük mü?
 • İşinizi yapabilmek ve hatta bundan keyif almak istermiydiniz?

Sizin ve sıkı çalışan, ya da fen derslerinde iyi olan birisinin arasındaki tek fark zihin yapınızda ve düşünce tarzınızdadır.

Subliminal mp3 albümümüz fen çalışmada sizi engelleyen her sınırlı ve negatif düşünceyi temizlemek ve yerlerine iyi çalışan, fen derslerinden zevk alan ve sınavlarda başarılı olan birinin düşünce modelini yerleştirmek için tasarlandı, böylece sizde fen derslerinde başarılı olabileceksiniz! 

Pek çok ders çalışma becerisiyle ilgili albüm yalnızca motivasyonunuzu artırmaya yönelik subliminal mesajlar içerir. Onlar, doğrudan öğrenme kapasitenizi artırmaya, bilgiyi işlemeye, ve sizi sıkı ve yoğun bir şekilde fen çalışmanız için yeniden programlamaya yardımcı olmazlar. Subliminal mesajlarımız, beyninizin fen çalışırken kullandığınız alanlarını geliştirmek ve yeniden programlamak için tasarlandı, tüm bunlar içinse kendinizden bir şey katmanız gerekmeyecek!

Bu albüm 2 yolla çalışır:

İndirekt(dolaylı):

Bu albüm size artmış motivasyon katar ve çalışmak için istek duymanızı sağlar, aynı zamanda daha uzun süre çalışmanıza yardım etmek için iradenizi / disiplininizi artırır, gerçekten odaklanma ve konsantre olma yeteneğinizi artırır, erteleme eğiliminizi giderir, aynı zamanda okuduğunuz ve öğrendiğiniz şeyleri daha iyi hatırlamanız için hafızanızı güçlendirir.

 • Zihninizi çalışmanın en yüksek konumuna erişmesi için yeniden programlar.
 • Çalışmak için durdurulamaz bir azim geliştirir ve yapabileceğinizin en iyisini başarırsınız.
 • Daha uzun süreler, dikkatiniz dağılmadan İngilizce çalışmanız için disiplin seviyenizi geliştirir.
 • Ertelemeyi sonlandırır – İşleri ötelemeye ve çalışmayı son dakikaya bırakmaya son verirsiniz.
 • Hafızanızı güçlendirir ve zihninizi öğrendiklerinizi kolayca hatırlaması için geliştirir.
 • Gerçekten, tatsız bir iş olarak görmek yerine, Fen çalışmaktan keyif almaya başlarsınız
 • Subliminal, bilinçaltı zihninizi Fen çalışmayı başarma amacınızla hizalar ve yolunuzdaki tüm zihinsel engelleri temizler.

Direkt(doğrudan):

Bu albüm, özellikleFen derslerini çalışırken size yardımcı olur! O aynı anda beyninizin iki yanını da ele alır, hem yaratıcılıktan sorumlu sağ yarım küresini, hem de öğrendiğiniz bilginin bağlı olduğu mantıktan sorumlu sol yarım küresini. Zamanla bu sizin beyninizi öyle kaplar ki, siz böylece en karışık bilgiyi bile işlemden geçirebilirsiniz, hem yaratıcı hem mantıklı gözle, ve fen derslerini çalışma becerinizi artırır. 

Bu 2 yaklaşımın kombinlenmesiyle genel olarak daha iyi çalışma alışkanlığı kazanabilirsiniz, ama en önemlisi, özellikle Fen çalışma becerinizi, maksimum sonuçlara ulaşmak için, artırırsınız. Bugün, güçlü subliminal albümümüzle yıldız Fen öğrencisinin zihin yapısını kazanın ve gerçek potansiyelinizi ortaya çıkarın!

Geleneksel CD veya MP3 albümleri arasında seçim yapın

Her iki albümde aynı muhteşem hayat değiştiren, üçe bölünmüş, dinlenmesi kolay, subliminal telkinleri içerir. Subliminal mesajlar insan kulağının duyamayacağı frekanstadır. Bu demek oluyor ki siz herhangi bir ses, konuşma duymayacaksınız, tüm duyacağınız rahatlatıcı bir okyanus sesi, buna rağmen gizlenmiş subliminal mesajlar doğruca bilinçaltınıza gidecek.

Telkin Albümümüzün Kısımları:

Herhangi bir konuda telkin albümü aldığınızda size en az şunlar gönderilir

1 adet doğa sesi fonunda

1 adet klasik müzik ya da new age

1 adet doğa sesi + alfa frekanslı

1 adet Özel Quantum Ultrasonic ; Bu telkin formatında müzik yoktur telkin dahil hiç bir şey duymassınız ve böylece konsantre olmanız gereken bir işle uğraşırken müziğin ya da herhangi bir sesin konsantrasyonunuzu bozduğu durumlarda, uyurken ve herzaman dinlemeniz için özel hazırlanır...

1 adet telkinlerin yazılı olduğu ayna görüntüsü resmi

1 adet kullanım klavuzu

Bunun dışında albüme ilave edilmesini istediğiniz bir müzik olursa ilave edilebilir…