Hayat değiştiren subliminal mesajlarımızla bilinçaltı zihninizin gücünü kullanarak parayı bollukla hayatınıza çekin!

  • Hayatınıza parayı bollukla çekmek istiyor musunuz?
  • Arzularınızı büyük miktarlarda parayla ya da finansal özgürlükle tezahür ettirmek istiyor musunuz?
  • İnsanların düşüncelerinin gücünden ya da çekim yasasından yararlanarak parayı çektiklerini duydunuz mu? Ve bunu kendiniz için yapmak istiyor musunuz?

Çekim Yasası “The Secret (Sır)” kitabı ve DVD’siyle tanındı. Anlattığı şey, insanların fiziksel hayatta deneyimlediklerinin, onların en güçlü düşünce ve duygularının cevabı olduğudur. Yani, insanların hayatlarının üzerinde yalnızca düşünceleri aracılığıyla direkt kontrolleri olmasını anlatır. “Ne düşünürseniz onu elde edersiniz” veya “Düşünceler deneyimlerinizi belirler”. Bizde de şu atasözü yok mudur? “Ne ekersen onu biçersin.”

Bu albüm diğer “Çekim Yasası subliminal”’ımız gibi çalışır, tek farkı bu albümün tamamen parayı çekmeye odaklanmış olmasıdır. Güçlü subliminal mesajlarımız, bilinçaltı zihninizi parayı ve refahı hayatınıza çekme amacınızla hizalayarak çalışır. Bu şu demektir; refah amacınıza karşı sadece bilinçli düşünceleriniz, davranışlarınız ve alışkanlıklarınız çalışmaz, aynı zamanda bilinçaltı zihniniz de parayı çekmek için çalışır – arzularınızın hayatınızda belirmesi ve maksimum sonuç almanız için enerjiyi artırır.

  • Parayla ilgili isteklerinizi bollukla gerçekleştirmesi ve hayatınıza finansal özgürlük getirmesi için zihninizi yeniden programlar.
  • Bilinçaltı zihninizi parayı çekme amacınızla hizalar.
  • Başarınızın önündeki tüm zihinsel engelleri temizler ve negatif enerjiyi ve düşünceleri uzaklaştırır.
  • Zihninizi kalıcı pozitif bir duruma yeniden programlar.
  • Zihninizi güçlü inanç durumuna odaklar – çekim yasasını kendiniz için çalıştıracağınıza ve finansal özgürlüğe ulaşacağınıza dair inanç.
  • Subliminal, sizi çekim yasasıyla isteklerinizi başaracağınıza dair en iyi kalıcı motivasyon durumuna sokar

Çekim yasasıyla başarılı olan insanlar, ona tümüyle inananlardır, bilinçli ya da bilinçsiz, onların zihinleri isteklerini düşünmenin turbo modundadır. Onları engelleyecek negatif düşünceler yoktur. Bir istek belirlerler ve onun onlara geleceğini bilirler. Bu çekim yasasını gerçekleştirmenin gerçekten tek yoludur – koşulsuz inanmak ve davranışlarını, düşüncelerini ve bilinçaltı zihnini inancına uydurmak.

Eğer siz çekim yasası hattında bilinçli düşünüyor ve davranıyorsanız, muhtemelen zihninizin derinlerinde sizi engelleyen şüpheli düşünceler olacaktır. Subliminal mp3’ümüz onları temizlemek ve bilinçaltı zihninizi bilinçli zihninizin ve davranışlarınızla aynı hizaya koymak için yaratıldı.

Zihninizi, bedeninizi ve bilinçaltı zihninizi parayı çekme amacınız için birlikte çalıştırın ve odaklayın; gerçekleştirme yeteneğinizi artırın ve parayı bollukla hayatınıza çekeceğinizden emin olun. Nasıl mı? Tabii ki güçlü subliminal mp3 albümümüzün yardımıyla!

Geleneksel CD veya MP3 albümleri arasında seçim yapın

Her iki albümde aynı muhteşem hayat değiştiren, üçe bölünmüş, dinlenmesi kolay, subliminal telkinleri içerir. Subliminal mesajlar insan kulağının duyamayacağı frekanstadır. Bu demek oluyor ki siz herhangi bir ses, konuşma duymayacaksınız, tüm duyacağınız rahatlatıcı bir okyanus sesi, buna rağmen gizlenmiş subliminal mesajlar doğruca bilinçaltınıza gidecek.

Telkin Albümümüzün Kısımları:

Herhangi bir konuda telkin albümü aldığınızda size en az şunlar gönderilir

1 adet doğa sesi fonunda

1 adet klasik müzik ya da new age

1 adet doğa sesi + alfa frekanslı

1 adet Özel Quantum Ultrasonic ; Bu telkin formatında müzik yoktur telkin dahil hiç bir şey duymassınız ve böylece konsantre olmanız gereken bir işle uğraşırken müziğin ya da herhangi bir sesin konsantrasyonunuzu bozduğu durumlarda, uyurken ve herzaman dinlemeniz için özel hazırlanır...

1 adet telkinlerin yazılı olduğu ayna görüntüsü resmi

1 adet kullanım klavuzu

Bunun dışında albüme ilave edilmesini istediğiniz bir müzik olursa ilave edilebilir…