Çekim yasasının sağlığı çekmek için ayarlanmış subliminal mesajlarımızla sağlığı yaşamınıza çekin!

  • Bir hastalıktan toparlanmaya mı çalışıyorsunuz?
  • Hastalanmaya ya da yaralanmaya eğilimli misiniz?
  • Sağlık titreşimlerini hayatınıza bollukla çekmek istiyor musunuz?

Eğer hastalanmaktan sıkıldıysanız ve yaşamınıza sağlıklı ve keyifli devam etmek istiyorsanız, o zaman bu albüm size yardım edecek.

Bu albüm, tıbbi tedavinin veya bir doktora gitmenin yerine geçmez ve sadece bir kere dinleyerek iyileşmezsiniz veya sonsuza dek sağlıkla titreşmezsiniz. Yine de devamlı dinlerseniz zihninizi, ve sağlıklı zihin ve beden yaratmayla ilgili düşüncelerinizi hizalar.

Albüm, çekim yasası prensipleriyle çalışır, “çekim yasası” CD’si gibi, tek farkla, bu albüm zihninizi ve düşüncelerinizi özellikle sağlığınız üzerinde odaklar. Sizi tamamen sağlıklı bir hayat üzerine odaklar, çabuk iyileşmek, güçlü ve dirençli bir bağışıklık sistemine sahip olmak ve gelecekte sağlıklı olup hastalıktan kurtulmak gibi.

Çekim yasasında başarılı olanlar ona tamamen inananlardır. Onların, kendilerini engelleyen hiçbir negatif düşüncesi ya da inançsızlığı yoktur. Onlar, neye odaklanırlarsa onu hayatlarına çekeceklerini bilirler. Bu çekim yasasında başarılı olmanın tek yoludur – tamamen inanmak ve eşzamanlı olarak düşünceler, bilinçaltı zihniniz ve eylemleriniz.

Eğer çekim yasası yolunda bilinçli düşünüyor ve davranıyorsanız, her zaman sizi şüpheye düşürecek bir şeyler olur, ya da sizi engelleyecek negatif düşünceler bilinçaltından çıkıverir. Subliminal mesajlarımız, bunu tersine çevirerek size, kendinize inanmanız, sağlıklı olacağınıza ve sağlıklı kalacağınıza inanmanız için yardım edecektir.

Zihninizin içinde ne hayal eder ve yaratırsanız onu gerçeğinize taşırsınız! Bu albüm, sağlıkla ilgili güçlü telkinleri zihninize ekecek ve hayatınıza canlılık, sağlık ve iyilik getirecektir.

Geleneksel CD veya MP3 albümleri arasında seçim yapın

Her iki albümde aynı muhteşem hayat değiştiren, üçe bölünmüş, dinlenmesi kolay, subliminal telkinleri içerir. Subliminal mesajlar insan kulağının duyamayacağı frekanstadır. Bu demek oluyor ki siz herhangi bir ses, konuşma duymayacaksınız, tüm duyacağınız rahatlatıcı bir okyanus sesi, buna rağmen gizlenmiş subliminal mesajlar doğruca bilinçaltınıza gidecek.

Telkin Albümümüzün Kısımları:

Herhangi bir konuda telkin albümü aldığınızda size en az şunlar gönderilir

1 adet doğa sesi fonunda

1 adet klasik müzik ya da new age

1 adet doğa sesi + alfa frekanslı

1 adet Özel Quantum Ultrasonic ; Bu telkin formatında müzik yoktur telkin dahil hiç bir şey duymassınız ve böylece konsantre olmanız gereken bir işle uğraşırken müziğin ya da herhangi bir sesin konsantrasyonunuzu bozduğu durumlarda, uyurken ve herzaman dinlemeniz için özel hazırlanır...

1 adet telkinlerin yazılı olduğu ayna görüntüsü resmi

1 adet kullanım klavuzu

Bunun dışında albüme ilave edilmesini istediğiniz bir müzik olursa ilave edilebilir…