Zihninizi güçlü bir şekilde programlayan ve çekim yasasının prensiplerine göre hazırlanmış mesajlarımızla hayatınıza şans’ı çekin!

  • Şanssız mısınız?
  • Her zaman bir şeyleri kaçırıyor musunuz?
  • Asla hiçbir şey kazanamıyor musunuz?
  • Şanslı insanları kıskanıyor musunuz?

Bazı insanlar vardır, şans sanki her yerde yanlarındadır – muhtemelen tanıdıklarınız arasında vardır böyle birileri. Sizde tam tersi oluyorsa, siz muhtemelen şansın kontrol edilemeyeceğini, şansın gücünü kullanamayacağınızı, iyi şansı çekemeyeceğinizi veya onu avantajınıza çeviremeyeceğinizi düşünüyorsunuzdur.

İyi şans, zihnin bir durumudur. Eğer zihninizin işleyiş biçimini ve düşünce tarzınızı değiştirirseniz siz de şanslı olabilirsiniz. Subliminal mesajlarımızın yardımıyla siz de her zaman “doğru zamanda ve doğru yerde” olabilirsiniz.

Bu albüm, sizin şansı çekmeniz ve hayatınızın her alanında daha şanslı olmanız için birkaç yolla çalışır. Albüm, “Çekim Yasası” CD’si gibi çekim yasasının prensipleriyle çalışır, tek bir farkla, bu albüm özellikle zihninizi ve düşüncelerinizi şanslı olmaya odaklar. Her gün yaşamınıza iyi şansı getirir, yeni ve heyecan verici fırsatları daha çok fark edersiniz, kendinizi doğru zamanda ve doğru yerde bulursunuz ve daha pek çok şey.

En önemlisi aynı zamanda, negatif ve kötü şansa odaklanmak yerine daha pozitif olursunuz ve her zaman nasıl şanslı olduğunuzu görürsünüz. Albüm, sizin hayat görüşünüzü yavaş yavaş değiştirir. Bu en az sizin ne kadar şanslı olduğunuzu ve iyi şansı kendinize çektiğinizi düşünmeniz kadar önemlidir.

Hayatınıza şansı nasıl çekeceğinizi BUGÜN öğrenin! Neyi imajine eder, gözünüzde canlandırır ve zihninizde yaratırsanız, o gerçeğiniz olur. Bu albüm, size hayata karşı ve ne kadar şanslı olduğunuza dair pozitif bakış açısı verecek, ve hayatınıza daha çok şans ve fırsat getirecektir.

Geleneksel CD veya MP3 albümleri arasında seçim yapın

Her iki albümde aynı muhteşem hayat değiştiren, üçe bölünmüş, dinlenmesi kolay, subliminal telkinleri içerir. Subliminal mesajlar insan kulağının duyamayacağı frekanstadır. Bu demek oluyor ki siz herhangi bir ses, konuşma duymayacaksınız, tüm duyacağınız rahatlatıcı bir okyanus sesi, buna rağmen gizlenmiş subliminal mesajlar doğruca bilinçaltınıza gidecek.

Telkin Albümümüzün Kısımları:

Herhangi bir konuda telkin albümü aldığınızda size en az şunlar gönderilir

1 adet doğa sesi fonunda

1 adet klasik müzik ya da new age

1 adet doğa sesi + alfa frekanslı

1 adet Özel Quantum Ultrasonic ; Bu telkin formatında müzik yoktur telkin dahil hiç bir şey duymassınız ve böylece konsantre olmanız gereken bir işle uğraşırken müziğin ya da herhangi bir sesin konsantrasyonunuzu bozduğu durumlarda, uyurken ve herzaman dinlemeniz için özel hazırlanır...

1 adet telkinlerin yazılı olduğu ayna görüntüsü resmi

1 adet kullanım klavuzu

Bunun dışında albüme ilave edilmesini istediğiniz bir müzik olursa ilave edilebilir…