Basmelek Mikail’in Melek Baglantisi : Yargilamama temasina odaklanan ve eterik alemlere yolculukta (telepati, kanal olma, bilinçli eterik (astral) seyahat vs vasitasi ile) size yardimci olmaya odaklanan Mikail, Melek baglantisini sunmak için ileri çikan ilk Basmelek idi. Rose Aura Melek Baglantisi vasitasi ile “kalp bölgesinde melek alevi”nin tutusturulmasina benzer sekilde, Basmelek Mikail MelekBaglantisi için olaganüstü bir vizyon aldik.  Bu, Mikail’in insanlarin enerji alanlarina asilamayi diledigi taç çakranin en saf enerjilerinin sembolik bir temsilidir (tasviridir). Kullanilan sembol hale’dir (isik halkasi)!. Bu durumda, o yasaminizin tüm alanlarinda yargilamamanin deneyimini kolaylastiracak essiz zihinsel safligin meleksi bir halesidir. O ayrica Basmelek Mikail’in sizinle baglantisinin ve eterik alemlere melek rehberiniz olarak hizmet etmek için önerisinin sembolik bir hatirlaticisi olarak hizmet eder.

Melek Bağlantıları uyumlamaları almak için herhangi bir ön koşul ve 21 gün kuralı yoktur. Dileyen herkes melek bağlantıları uzaktan uyumlama etkinliğimize dünyanın her yerinden katılarak faydalanabililir.

Melek bağlantılarını alan herkes bağlantıları hem kendisi için hem de başkaları için uzaktan ya da yakından kullanabilir dilerse başkaları için uzaktan ya da yakından melek bağlantısı uyumlamaları yapabilir.

Lütfen melek bağlantıları uyumlamalarımıza 1.uyumlama olan Rose Aura bağlantısı ile katılmaya başlayınız çünkü bu bağlantı alınmadan diğer bağlantılar(Basmelek Mikail, Basmelek Rafael, Basmelek Uriel, Basmelek Cebrail) alınamaktadır…

Etkinlik yapıldı. Bireysel olarak uzaktan bu uyumlamayı almak isterseniz buraya tıklayınız.

 http://takyonturkiye.com/melek-baglantilari/

 

 

18 Şubat 2012 Cumartesi Saat 23:30′ Yapılacak Olan Başmelek Mikail Bağlantısını almak için;

Ödemeyi Gittigidiyor güvenliğinde yapmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Kayıtlar Tamamlandı.

Ödemeyi Paypal güvenliğinde yapmak için aşağıdaki bağlanıtıya tıklayınız.

Kayıtlar Tamamlandı.

katılım bedelini ödedikten sonra

acunkutlumelis@gmail.com

adresine “18 Şubat 2012 Saat 23:30 da Yapılacak olan Başmelek Mikail bağlantısını almak istiyorum, ödememi “…..” ile yaptım.” İsim ve soyisminizi yazarak  acunkutlumelis@gmail.com adresine gönderiniz.

Emailinize 18 Şubat 2012 Cumartesi Günü Saat 23:30 da Başmelek Mikail Bağlantısını almak için uyumlama sırasında yapmanız gerekenleri anlatan “Uyumlamaya Hazırlık Dosyası” emailinize gönderilecektir.

Uyumlamadan Sonra ise kullanım notları yine emailinize gönderilecektir.

Reiki Enerji Ve Kuantum Merkezi

Acun Kutlu Melis

Reiki Master/Teacher