En Yüksek Melek Alemleri ile Eşsiz Rehberlik Bağlantısı

Lightarian Reiki’nin de kurucuları olan Lightarian Institute tarafından dünyaya sunulmuş Melek Bağlantıları uyumlamaları için hazır olun!!!

Beş Lightarian Melek Bağlantısı, sizin için bir Seraf (Serafim’in bir üyesi) ve dört Basmelekten oluşan “A – Takımı” olarak adlandırdığımız melek grubu enerjisinin beş üyesinin her biri ile daimi enerjisel bağlantılar yaratır… bu beş melek varlık kendilerini, AngelLinks (MelekBaglantıları) uyumlamalarını alan herkes ile kişisel olarak ve güçlü şekilde çalışmaya adadılar. AngelLinks vasıtasi ile, onların odağı yaşamınızda koşulsuz sevginin, yargılamamanın, cesaretin, güzelliğin ve sevincin saf meleksi niteliklerini cisimlendirmenize ve genişletmenize yardım etmektir. Sağlanan bu beş büyük meleksi niteliklere ilave olarak, her bir melek varlık, diğer özel şekillerle sizin için bir rehber olacak….Örneğin eterik alemlere yolculugunuzda size yardımcı olmak, ilahi şifa ile sizi desteklemek, gelecek zamanlara “yolunuzu ışıklandırmak”, yaratıcı ifadenizi canlandırmak/teşvik etmek ve iletişimlerinizi daha etkili yapmak !

Basmelek Cebrail’in Baglantisi : Basmelek Cebrail’in odagi sevinç/nese ve iletisimler üzerinedir ! Bu MelekBaglantisi vasitasi ile, Cebrail bizim için çok büyük miktarda bulunan mevcut sevinçleri farketmek ve deneyimlemek için ve günlük yasamlarimizda sevincin/nesenin yeni ve heyecanli seviyelerini tezahür ettirmek için bize zaman ayirmamizi ögretir. O size “kalbinizin sarki söylemesini saglayan” seyleri bulmaniza yardim edebilir ve sevincin az oldugu görüldügü zamanlarda ilahi içsel gücünüzü ve ilhaminizi sunar. Cebrail ayrica, Ilahi olan için büyük iletisimci (mesajci) olarak bilinir. Bu nedenle o, dissal günlük yasaminizda etkili iletisimler için pratik destek sagladigi kadar, özellikle “bilmenize” ve sezginize erismeniz için içsel iletisimlerinize yardim edebilir.  Mesajci/iletisimci olarak rolünde, Cebrail ayrica iyi haberlerin ve bilgilerin bildiricisi ve müjdecisi olarak hizmet eder. O, bu zamanda küresel – insan enerji sistemimize akmaya baslayan özel yeni enerjilerin müjdecisi olmak için öne çikti…hepimizi bir sonraki spiritüel tekamülsel siçramaya tamamen hazirlamak için.

Melek Bağlantıları Uyumlamaları

Melek Bağlantıları uyumlamaları almak için herhangi bir ön koşul ve 21 gün kuralı yoktur. Dileyen herkes melek bağlantıları uzaktan uyumlama etkinliğimize dünyanın her yerinden katılarak faydalanabilir.

Melek bağlantılarını alan herkes bağlantıları hem kendisi için hem de başkaları için uzaktan ya da yakından kullanabilir dilerse başkaları için uzaktan ya da yakından melek bağlantısı uyumlamaları yapabilir.

Etkinlik yapıldı. Bireysel olarak uzaktan bu uyumlamayı almak isterseniz buraya tıklayınız.

 http://takyonturkiye.com/melek-baglantilari/

 

 

7 Şubat 2012 Salı Saat 23:30′ Yapılacak Olan 1.Melek Bağlantısı olan Seraf Rose Aura Bağlantısını almak için;

Ödemeyi Gittigidiyor güvenliğinde yapmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Kayıtlar tamamlandı

Ödemeyi Paypal güvenliğinde yapmak için aşağıdaki bağlanıtıya tıklayınız.

Kayıtlar tamamlandı

“Gittigidiyor” ya da “Paypal” bağlantısına tıklayarak uyumlama katılım bedelini ödedikten sonra

acunkutlumelis@gmail.com

adresine “3 Mart 2012 Cumartesi Günü Saat 23:30′ Yapılacak olan Başmelek Cebrail’in Baglantısını almak istiyorum, ödememi “…..” ile yaptım.” İsim ve soyisminizi yazarak acunkutlumelis@gmail.com adresine gönderiniz.

Emailinize 3 Mart 2012 Cumartesi Günü Saat 23:30′ Yapılacak olan Başmelek Cebrail’in Baglantısını almak için  uyumlama sırasında yapmanız gerekenleri anlatan “Uyumlamaya Hazırlık Dosyası” emailinize gönderilecektir.

Uyumlamadan Sonra ise kullanım notları yine emailinize gönderilecektir.