En Yüksek Melek Alemleri ile Eşsiz Rehberlik Bağlantısı

Lightarian Reiki’nin de kurucuları olan Lightarian Institute tarafından dünyaya sunulmuş Melek Bağlantıları uyumlamaları için hazır olun!!!

Beş Lightarian Melek Bağlantısı, sizin için bir Seraf (Serafim’in bir üyesi) ve dört Basmelekten oluşan “A – Takımı” olarak adlandırdığımız melek grubu enerjisinin beş üyesinin her biri ile daimi enerjisel bağlantılar yaratır… bu beş melek varlık kendilerini, AngelLinks (MelekBaglantıları) uyumlamalarını alan herkes ile kişisel olarak ve güçlü şekilde çalışmaya adadılar. AngelLinks vasıtasi ile, onların odağı yaşamınızda koşulsuz sevginin, yargılamamanın, cesaretin, güzelliğin ve sevincin saf meleksi niteliklerini cisimlendirmenize ve genişletmenize yardım etmektir. Sağlanan bu beş büyük meleksi niteliklere ilave olarak, her bir melek varlık, diğer özel şekillerle sizin için bir rehber olacak….Örneğin eterik alemlere yolculugunuzda size yardımcı olmak, ilahi şifa ile sizi desteklemek, gelecek zamanlara “yolunuzu ışıklandırmak”, yaratıcı ifadenizi canlandırmak/teşvik etmek ve iletişimlerinizi daha etkili yapmak !

Basmelek Uriel’in Baglantisi : Basmelek Uriel yaratici ifade için yeteneklerinizin canlandirilmasi vasitasi ile güzelligin eril yönünü ve minnettarligin daha yüksek bir hissi vasitasi ile “güzelligin disil yönünün” deneyimine izin veren meleksi güzelligin asilanmasini bize saglamak için ileri adim atti. Bu MelekBaglantisi  vasitasi ile, Uriel düsündügünüz, söylediginiz ve yaptiginiz her seyde güzelligi ifade etmek için yeteneklerinizi zenginlestirerek size yardim edebilir. O ayrica bir çok sekillerde sanatsal ifade için yaraticiliginizi ve ilhaminizi canlandirmaya yardimci olabilir. Basmelek Uriel ile bu MelekBaglantisi için, bize verilen sembol kalp bölgenize eterik olarak yerlestirilen, sizinle bu baglantinin bir hatirlaticisi olarak hizmet eden “kalp – seklinde bir armagan kutusu”dur. Kalp bölgesi hem içeriye dogru hem disariya dogru güzelligin ve yaraticiligin akisi için büyük bir portaldir. Bundan dolayi, metaforik olarak, kalbinizdeki bu meleksi “armagan kutusu” Uriel’in güzellik, minnettarlik ve yaratici ifade enerjilerini tutacaginiz yerdir.

Melek Bağlantıları Uyumlamaları

Melek Bağlantıları uyumlamaları almak için herhangi bir ön koşul ve 21 gün kuralı yoktur. Dileyen herkes melek bağlantıları uzaktan uyumlama etkinliğimize dünyanın her yerinden katılarak faydalanabilir.

Melek bağlantılarını alan herkes bağlantıları hem kendisi için hem de başkaları için uzaktan ya da yakından kullanabilir dilerse başkaları için uzaktan ya da yakından melek bağlantısı uyumlamaları yapabilir.

Etkinlik yapıldı. Bireysel olarak uzaktan bu uyumlamayı almak isterseniz buraya tıklayınız.

http://takyonturkiye.com/melek-baglantilari/

 

 

09 Nisan 2012 Pazartesi Saat 23:30′ Yapılacak Olan Melek Bağlantılarından Başmelek Rafael bağlantısını almak için;

etkinlik yapıldı.