En Yüksek Melek Alemleri ile Eşsiz Rehberlik Bağlantısı

Lightarian Reiki’nin de kurucuları olan Lightarian Institute tarafından dünyaya sunulmuş Melek Bağlantıları uyumlamaları için hazır olun!!!

Beş Lightarian Melek Bağlantısı, sizin için bir Seraf (Serafim’in bir üyesi) ve dört Basmelekten oluşan “A – Takımı” olarak adlandırdığımız melek grubu enerjisinin beş üyesinin her biri ile daimi enerjisel bağlantılar yaratır… bu beş melek varlık kendilerini, AngelLinks (MelekBaglantıları) uyumlamalarını alan herkes ile kişisel olarak ve güçlü şekilde çalışmaya adadılar. AngelLinks vasıtasi ile, onların odağı yaşamınızda koşulsuz sevginin, yargılamamanın, cesaretin, güzelliğin ve sevincin saf meleksi niteliklerini cisimlendirmenize ve genişletmenize yardım etmektir. Sağlanan bu beş büyük meleksi niteliklere ilave olarak, her bir melek varlık, diğer özel şekillerle sizin için bir rehber olacak….Örneğin eterik alemlere yolculugunuzda size yardımcı olmak, ilahi şifa ile sizi desteklemek, gelecek zamanlara “yolunuzu ışıklandırmak”, yaratıcı ifadenizi canlandırmak/teşvik etmek ve iletişimlerinizi daha etkili yapmak !

Basmelek Rafael’in Baglantisi : Basmelek Rafael meleksi cesaretin ve ilahi sifanin asilanmasi ile bizi desteklemek için ileri adim atti.  Onu “Aydinlatici” olarak adlandiriyoruz, çünkü o ayrica yasaminizda “yolunuza isik” getirmenizde size yardim etmek için bir “Melek Isigi Mesalesi” sunuyor! Bu MelekBaglantisi vasitasi ile Rafael’in yardimi ile, meydan okumalardan ve engellerden daha etkili olarak kaçinabileceksiniz…ve ayrica  önünüzdeki firsatlari ve spiritüel ödülleri daha berrak olarak göreceksiniz. Siz geleceginize dogru yolunuzu daha iyi aydinlatirken, ilahi, meleksi cesaretli eylemin bir hissi size daha çok dogal olarak gelecektir. Basmelek Rafael’in MelekBaglantisi ayrica sifa sürecinizde sizin için destek saglayacaktir. O, “ilahi sifaci” olarak bilinir ve onun MelekBaglantisi vasitasi ile, Rafael içinizdeki “ilahi sifaciyi” kesfetmenize yardim eder.

Melek Bağlantıları Uyumlamaları

Melek Bağlantıları uyumlamaları almak için herhangi bir ön koşul ve 21 gün kuralı yoktur. Dileyen herkes melek bağlantıları uzaktan uyumlama etkinliğimize dünyanın her yerinden katılarak faydalanabilir.

Melek bağlantılarını alan herkes bağlantıları hem kendisi için hem de başkaları için uzaktan ya da yakından kullanabilir dilerse başkaları için uzaktan ya da yakından melek bağlantısı uyumlamaları yapabilir.

Etkinlik yapıldı. Bireysel olarak uzaktan bu uyumlamayı almak isterseniz buraya tıklayınız.

http://takyonturkiye.com/melek-baglantilari/

09 Nisan 2012 Pazartesi Saat 23:30′ Yapılacak Olan Melek Bağlantılarından Başmelek Rafael bağlantısını almak için;

Ödemeyi Gittigidiyor güvenliğinde yapmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

kayıtlar tamamlandı…

Ödemeyi Paypal güvenliğinde yapmak için aşağıdaki bağlanıtıya tıklayınız.

etkinlik yapıldı..

“Gittigidiyor” ya da “Paypal” bağlantısına tıklayarak uyumlama katılım bedelini ödedikten sonra

acunkutlumelis@gmail.com

adresine “09 Nisan 2012 Pazartesi Günü Saat 23:30′ Yapılacak olan Başmelek Rafael’in Baglantısını almak istiyorum, ödememi “…..” ile yaptım.” İsim ve soyisminizi yazarak acunkutlumelis@gmail.com adresine gönderiniz.

Emailinize 09 Nisan 2012 Pazartesi Günü Saat 23:30′ Yapılacak olan Başmelek Rafael’in Baglantısını almak için  uyumlama sırasında yapmanız gerekenleri anlatan “Uyumlamaya Hazırlık Dosyası” emailinize gönderilecektir.

Uyumlamadan Sonra ise kullanım notları yine emailinize gönderilecektir.