Dünyada enerji çalışmalarında daha fazla inisiyasyonlu enerji çalışmaları ağırlıklı olarak yapılmaktadır. İnisiyasyon yani el verme bir yeteneğin bir üstatdan bir öğrenciye nakledilmesi şeklinde olmaktadır ve kişi bir enerji frekansına inisiye olarak artık bu sistemi kendisi kullanmaktadır.Ancak bir de aktivasyon dediğimiz enerji çalışma şekli vardır. Burada kişiye dışardan bir el verme söz konusu değildir, kişinin kendi sahip olduğu, kendi özünde olan bir yetenek, bir frekans yada bir güç aktif hale getirilmektedir. Aktivasyon ile bir yeteneğin, bir gücün bir durumun bir enerjinin uyandırılması söz konusudur. Bir çok enerji sisteminin içinde de aktivasyonlar vardır. Bunlardan bazıları bir sisteme bağlıdır, bazıları ise başlı başına bir çalışmadır. Bunlardan bazıları bilinmekte, bazılarının ise tanıtımı yapılmamakta, ancak üstatları tarafından, hazır olan kişilere verilmektedir. Aktivasyonlara katılmak için reiki bilmeye yada başka bir sistemle çalışıyor olmaya gerek yoktur.

Aktivasyon çalışmalarının teorik eğitimi yoktur ve çalışmadan sonra 3 aylık bir zaman diliminde, yapılan çalışmanın etkisi kişide başlar. Bazı kişilerde hemen ciddi etkiler görülür.Aktivasyonların bir yan etkisi yoktur. Arka arkaya aktivasyon almanın bir zararı yoktur, ancak inisiyasyonlarda kesinlikle bir inisiyasyonunüzerinden 21 gün geçmeden başka bir inisiyasyon alınmaz.

Bolluk Bereket Işını Aktivasyonu Ve 21 Gün Sürecek Bolluk Bereket Enerjisi Gönderiminin Amacı:

– Bolluk ve bereket konusundaki bütün negatif inançlari, tutumlari, şartlanmalari temizlemek.

– Kişinin enerji alanini temizlemek ve daha çok bereketi hayatina çekmesi için pozitif enerjilerle yüklemek.

– Daha fazla bolluk-bereketi hayatiniza çekmek.

– Size bolluk ve bereketin gelmesine engel olan negatif blokajlari temizlemek.

– Bollugun evrensel yasalari ile sizi uyumlu hale getirmek.

– Hayatinizda basariya ulasmanizin onundeki negatif blokajlari temizlemek.

– Ailenizden size gecen bolluk bereket ve basari ile ilgili blokajlari, negatif desenleri temizlemek.

– Maddi konularla ilgili endişelerden sizi arindirmak.

– Tikanmiş mali akisi sağlamak.

– Daha fazla mali başariya sahip olmanizin onundeki engelleri, olumsuz duygulari ve düşünceleri temizlemek.

– Chakra- aura sisteminizde bulunan ve refahinizi olumsuz etkileyen, olumsuz enerjileri temizlemek.

– Özellikle yaşadiginiz maddi sorunlarda, sorunun nerede oldugunu bilmediğiniz durumlarda, bu sorunu bulmak ve temizlemek.

– Sizi bolluk bereket konusunda olumsuz etkileyen, tüm negatif enerjileri temizlemek.

Çalışmaya Katılmak İçin;

Bu çalışmaya katılmak için önceden Bolluk Bereket Enerjisi alma şartı ve bir ön koşulu yoktur. Çünkü 21 günlük çalışmalarda enerji 21 gün boyunca bizim tarafımızdan gönderilmektedir.

Çalımamız 01 Haziran 2012 Cuma Günü Başlayacak ve 21 Haziran 2012 Perşembe günü Tamamlanacaktır. Çalışma 21 gün boyunca her akşam 23:00’da başlayacak ve 23:30’da tamamlanacaktır…Katılmak isteyen dostlarımızın 01 Haziran 2012 tarihine kadar kayıtlarını yaptırmaları gerekiyor. Kaydınız tamamlandığında çalışma sırasında yapmanız gereken açıklamaları içeren bilgiler verilecektir.

Çalışmada

Bolluk Bereket Işını Aktivasyonu yapılacak

21 Gün Boyunca Bolluk Bereket Enerjisi Gönderimi yapılacak

Bolluk Bereket Telkin Albümü(mp3 versiyonu) verilecektir..

Çalışmaya Katılım Ücreti: 100 TL dir.

Çalışma İçin katılım bedelini “Gittigidiyor” “PAYPAL” ya da hesap numarası talep ederek “Banka Hesap Numarasına” ile ödemenizi tamamlayabilirsiniz…

Gittigidiyor ile ödeme yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanınız.

Kayıtlar tamamlandı…

Paypal ile ödeme yapmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanınız.

kayıtlar tamamlandı..

Ödemenizi tamamladıktan sonra kayıt için 0507 966 1026 numaralı telefondan iletişime gecebilir veya acunkutlumelis@gmail.com adresine email gönderebilir ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurabilirsiniz..

Telefon ile kayıt yaptırmak isterseniz:

0507 966 1026 numaralı telefondan iletişime geçerek de kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak kayıt yaptırabilirsiniz.

Ya da acunkutlumelis@gmail.com adresine “01-21 Haziran’da yapılcak olan “Bolluk Bereket Işını Aktivasyonu – 21 Gün Sürecek Uzaktan Bolluk Bereket Enerjisi Gönderimi Ve Bolluk Bereket Telkin Albümü ve fazlası..” çalışmasına katılmak istiyorum ödememi “….” ile yaptım.

İsim Soyisim, Doğum tarihiniz ve yaşadığınız şehri de yazıp email göndererek de kaydınızı yaptırabilirsiniz..

Çalşımamaızda verilecek olan telkin albüm hakkında bilgi:

Konu zenginlik olduğunda, genelde olumsuz kültürel ve toplumsal söylemler bilinçaltını işgal eder. Söz konusu olumsuz mesajlar doğrultusunda bilinçaltımız paranın zor kazanılan bir şey olduğunu, dürüst yollardan çok para kazanılamayacağını sürekli olarak dikte eder ve kararlarımızı etkiler.  Bilinçaltımızda oluşmuş olan bu olumsuz düşünce kalıpların ana sebebi doğduğumuz günden bugüne çevremizden ve tecrübelerden edindiğimiz söylemlerden başka bir şey değildir. Bilinçaltımızda oluşmuş bu kalıplarla, kendimizi zenginlik ve paraya kapatırız. Zenginliğe kapanma süreci şu şekilde tetiklenir;

Zengin Olma Fayda/Maliyet Algısı: Zenginlikle ilgili olumsuz söylem kalıplarının bilinçaltı tarafından benimsenmesi ( zenginlik eşittir kötü olmak, zenginlik eşittir zor şekilde elde edilen bir durum, zengin olmak eşittir günahkar olmak, zengin olma=sorumluluk getirir, zengin olma aileyi yıkar)

Yukardaki farklı olumsuz tetikleme şekilleri de şu sürece iter bireyi: Söz konusu olumsuz bilinçaltı söylemleri, bireyin karşısına çıkan fırsatlar konusunda verdiği kararları istemdışı parayı reddetme yönünde, bir diğer deyişle parasal refahın aleyhinde karar vermesine neden olur. A,B ve C vs. karar aşamlarında, paradan yana kullanılmayan kararlar ise, bireyin zenginlikten devamlı uzaklaşması, ve sonuç olarak bolluk ve bereket içinde olmayan bir birey haline dönüşmesi ile sonuçlanır. Kısacası, bireyin bilinçaltına zenginlikle ilgili ektiği varsayım, bireyin gerçeği olur ve birey bilinçaltında örülü olumsuz söylem kalıplarını değiştirmediği sürece kendini bilinçdışı sabote etmeye devam eder.

Bilinçaltı çok güçlü bir çekim gücüne sahip bir mıknatıstır. Bu mıknatıs neleri çeker? Yukarıda bahsettiğimiz bilinçaltımıza kaydettiğimiz söylemlerin yaşamdaki gerçeklerini! Bir diğer deyişle bilinçaltımızda hangi kayıt mevcutsa, söz konusu kayda en uygun yaşam deneyimlerini çekeriz. ”Para ve bolluğun ulaşılması zor bir şey”, ”para kim biz kim” tarzı kayıtların yer aldığı bilinçaltı, bereket ve bolluğa kendini kapatmaktadır. Bu durumu değiştirmek için olumsuz kayıtların yerine olumlu kayıtları yerleştirmek gerekmektedir. Bunu yapamadığımız takdirde bizi olumsuz etkileyen kayıtların çektiği olumsuzluklar ve bereketsizlikler denizinde yüzmeye devam ederiz. ” Neden aynı şeyleri tekrar tekrar yaşıyorum” deriz kendimize. Sebep mıknatısınızın çekim yönüdür!

Öylesine güçlü bir bilinçaltına sahibiz ki çekeceğimiz deneyimleri seçme şansımız var, yöntemi çok kolay fakat emek isteyen bir çalışmadır.

Verilecek Telkin Albümümüzün Kısımları:

Herhangi bir konuda telkin albümü aldığınızda size en az şunlar gönderilir

1 adet doğa sesi fonunda

1 adet klasik müzik ya da new age

1 adet doğa sesi + alfa frekanslı

1 adet Özel Quantum Ultrasonic ; Bu telkin formatında müzik yoktur telkin dahil hiç bir şey duymassınız ve böylece konsantre olmanız gereken bir işle uğraşırken müziğin ya da herhangi bir sesin konsantrasyonunuzu bozduğu durumlarda, uyurken ve herzaman dinlemeniz için özel hazırlanır...

1 adet telkinlerin yazılı olduğu ayna görüntüsü resmi

1 adet kullanım klavuzu

Sevgi ve ışıkla..

Acun Kutlu Melis

Reiki Master/Teacher

Reiki Enerji Ve Kuantum Merkezi – Takyon Türkiye

Email: acunkutlumelis@gmail.com

Telefon: 0507 966 1026