Etkinlikte Neler Var?

1. Soulmate Reiki Uyumlaması

2. Negatif Eterik kordonlarınızın kesilmesi ve ruh eşinizi hayatınıza çekmenizin önündeki engellerin şifalandırılması

3. Ruh Eşini Çek Telkin Albüm

Soulmate Reiki Nedir?

Ruh eşi ve arkadaşı kavramları ile ilgili çeşitli inanışlar mevcuttur. Soulmate Reiki ruh eşlerini birbirine bağlamak için basit ve güzel bir sistemdir.

Bu Reiki sistemin romantik ilişkileri iyileştirmek için kullanabileceğiniz gibi, romantik olmayan(arkadaşlık, ailevi, dostluk gibi) ilişkilerinizi iyileştirmek için de kullabilirsiniz.

Soulmate Reiki İle Yapabilecekleriniz Öğrenecekleriniz:

* Ruh eşi, ruh arkadaşı gibi kavramlar hakkında çeşitli bilgiler öğreneceksiniz.

* Soulmate Reiki Sembolünün kullanımını ve kendi ruh eşi sembolünüzü yaratmayı öğreneceksiniz.

* Soulmate Reiki ile ruh eşiniz ile bağlantı kurmayı ve ruh eşinizle birlikte olmanızın önünde olabilecek engelleri şifalandırmayı öğreneceksiniz.

* Soulmate Reiki’nin romantik ve romantik olmayan ilişkiler için kullanım şekillerini öğreneceksiniz.

* Eterik kordonların ruh eşlerine etkisini öğrenecek, negatif olan eterik kordonları kesmeyi öğreneceksiniz.

* Soulmate Reiki’nin örneklerle farklı kullanım şekillerini öğrenecek, öğrendiğiniz tüm uygulamaları kendiniz veya başkası için yapabileceksiniz.

Soulmate Reiki 1 aşamadır. Soulmate Reiki uyumlaması bir ön koşul ya da 21 gün kuralı yoktur. Soulmate Reiki uyumlaması alan kişi aynı zamanda sistemi öğretebilir, uyumlamasını yapabilir. Bunun için yakın ve uzaktan Soulmate Reiki Uyumlaması yapılış prosedürlerini öğrenecek siz de yakın veya uzaktan Soulmate Reiki uyumlaması yapabileceksiniz. Soulmate Reiki Master/Teacher Sertifikası Ve fazlası uzaktan gerçekleştireceğimiz etkinliğimizde..

Soulmate Reiki Uyumlamaları için buraya tıklayınız

Ödemeyi “Gittigidiyor“, “Paypal” ya da hesap numarası talep ederek Havale/EFT ile de yapabilirsiniz.

Ödemeyi Gittigidiyor güvenliğinde yapmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Kayıtlar tamamlandı..

Ödemeyi Paypal güvenliğinde yapmak için aşağıdaki bağlanıtıya tıklayınız.

Kayıtlar tamamlandı.

Etkinliğimiz 2 farklı grupta 2 farklı zamanda gerçekleştirilecektir.

1. Grup İçin Etkinlik Zamanı: 01 Temmuz 2012 Pazar Günü Saat: 23:00

2. Grup İçin Etkinlik Zamanı: 02 Temmuz 2012 Pazartesi Günü Saat: 22:30

Etkinliğe kayıt için 30 Haziran 2012 Cumartesi son gündür. Etkiliğe katılmak istiyorsanız lütfen bu tarihe kadar kaydınızı tamamlayınız.

Etkinliğe sizin için uygun grubu seçerek dilerseniz aşağıdaki bağlantıdan kayıt formunu doldurarak kaydınızı yaptırabilirsiniz.

***

Ya da 0507 966 1026 numaralı telefondan bize ulaşarak kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Ya da acunkutlumelis@gmail.com adresine İsim Soyisim, Doğum Tarihiniz, Yaşadğınız şehri ve seçtiğiniz grubu belirten bir email göndererek de kaydınızı yaptıraiblirsiniz.

Kaydınızı tamamladığınızda gerekli bilgiler email adresinize gönderilecektir.

Eterik Kordonlar Hakkında

Çakralarda, çoğu zaman onlardan dışarı çıkan “eterik kordonlar (bağlar)” vardır. Bu kordonlar, ilişkimiz olan diğer insanlardaki çakralara uzanır.

Eterik kordonlar en genelde yakınlarımız ile, babamız, annemiz, eşimiz, eski eşimiz, eski sevgililerimiz, şimdiki sevgilimiz, evimiz, çocuklarımız ve yakın arkadaşlarımıza uzanır.

İlişkilerimizdeki korkular negatif eterik kordonları oluşturur. Korku, bağımlılık, bağlılık, birbirine – bağımlı olma, terk edilme korkusu veya bağışlamama şeklinde karakterize edilebilir. Eterik kordonlar her iki insan arasında enerjinin ileri geri yönlendiği hortuma benzer şekilde davranır.

Etkinliğimizde Soulmate Reiki Uyumlaması ile birlikte gerçekleştirilecek olan çalışmada negatif eterik kordonlarınız kesilecek, pozitif eterik kordonlarının ise kordonun her iki tarafındaki kişi şifalandırılacak, böylece eterik kordon vasıtasıyla size gelen negatif enerjiler kesilmiş olacak. Ruh eşinizi hayatınıza çekmenizin önündeki engeller için şifalandırma çalışması yapılacak..

Etkinliğimize katılanlara Ruh Eşini Çek Telkin Albümü mp3 versiyonu verilecek. Telkin Albüm İle ilgili bilgi aşağıdadır.

Ruh eşinizi çekin ve güçlü subliminal mp3’ümüzün yardımıyla hayatınızın geri kalanını gerçekten birlikte olmak istediğiniz o tek kişiyle geçirin!

  • Gerçek ruh eşinizi bulmak istiyor musunuz?
  • Birlikte olmak istediğiniz o özel kişiyi çekmek mi istiyorsunuz?
  • Ortak ilgi alanlarınız olan ve eşsiz, güçlü ve duygusal bir bağa sahip olduğunuz birini mi çekmek istiyorsunuz?

Hepimiz o tek özel kişiyi bulmak istiyoruz, ama bu zor olabilir. Eğer o özel kişiyi bulma şansınızı artırmak istiyorsanız, o zaman bu subliminal albüm içsel düşüncelerinizi ayarlar ve ruh eşinizi çekmenizi engelleyebilen derinlerde görülen içsel çatışmanızı temizler:

  • Ruh eşinizi hayatınıza getirmek için çekim yasasının prensiplerini kullanır.
  • Bilinçaltı zihninizi ruh eşinizi çekmek için bilinçli çabalarınızla hizalar.
  • Mükemmel eşinizi çekme yeteneğinize ait negati ve sınırlı inançlarınızı temizler.
  • Zihninizi mükemmel eşinizde aradığınız niteliklere ayarlar.
  • Doğru tipte insanları çekersiniz – hayatınızda aradığınız niteliklere sahip olanları

Eğer önceden yanlış türde partnerleri çektiyseniz, bu sizin ruh eşinizi hak etmekle ilgili bilinçli isteklerinizle, bilinçaltı inançlarınız arasındaki uyumsuzluktan kaynaklanmıştır.

Bu albüm, bu sınırlı inançları temizlemek ve 100% ruh eşinizi çekmenizi sağlamak için bilinçli ve bilinçaltı zihniniz arasında uyum sağlamak yaratıldı.

Bu, sadece bilinçli düşünceleriniz değil, eylemleriniz, davranışlarınız hepsi ruh eşinizi çekmek için çalışacak demek oluyor, aynı zamanda bilinçaltı zihninizde aynı amaç için çalışıyor – Enerjinizi ideal eşinizi hayatınıza getirmek için artırıyor!

Telkin Albümümüzün Kısımları:

1 adet doğa sesi fonunda

1 adet klasik müzik ya da new age

2 adet Farklı doğa ya da klasik müzik ile alfa frekanslı

1 adet Özel Quantum Ultrasonic ; Bu telkin formatında müzik yoktur telkin dahil hiç bir şey duymassınız ve böylece konsantre olmanız gereken bir işle uğraşırken müziğin ya da herhangi bir sesin konsantrasyonunuzu bozduğu durumlarda, uyurken ve herzaman dinlemeniz için özel hazırlanır...

1 adet telkinlerin yazılı olduğu ayna görüntüsü resmi

1 adet kullanım klavuzu

Telkin Albüm mp3 versiyonu email adresinize gönderilecektir.

Kaydınızı tamamladığınızda gerekli bilgiler email adresinize gönderilecektir.

Sevgi Ve Işıkla

Acun Kutlu Melis

Reiki Master/Teacher

Reiki Enerji Ve Kuantum Merkezi