Psisik Temizlik ile aura, çakra ve meridyenlerdeki enerjisel kirlilikler temizlenir. Bu çalışmalada enerjisel kirliliklerden kasıt enerjisel düzeyde virüs ve parazitlerdir.
Parazit enerjiler, kisinin kendi oluşturduğu korkularla, önyargılarla, çelişkilerle ve geçmisindeki olumsuz deneyimlerin etkilerini hala üzerinde tasimasiyla bilinçsizce kendi enerjisini, tüketmesi, kendisine zarar vermesi anlamına gelmektedir. Kişinin ürettiği olumsuz enerjiler bir süre sonra, parazit bir canlı gibi kişinin yaşam enerjisini emmekte ve pozitif düşünmeye çalışsa bile, ürettiği pozitif enerjiyi tüketmektedir. Parazit enerjileri yok etmeyi öğrenmeden yaşamda yol almak ve daha mutlu olmayı başarmak çok zordur. Parazit enerjiler sizin oluşturduğunuz ya da başka insanlardan size geçen ancak sonradan sizin kontrolunuzden çıkarak hayatınızı yöneten bir güce benzer. Bu gücü yeniden kontrol altına alıp, yok etmeden hayatınızın her alanında bir asalak gibi enerjinizi yok etmeye ve size zarar vermeye devam edecektir.

İçinizde nedensiz sıkıntılar oluyorsa bunların nedeni çok büyük şekilde parazit enerjiler olduğu için bu sıkıntıların ciddi olarak azaldığını göreceksiniz.

Psisik temizlik, daha pozitif, daha dengeli, sağlıklı ve uyumlu olmanız, hayatınıza daha fazla güzel şeyleri çekmenize yardım edecek bir adımdır.

Çalışmanın bir ön koşulu yoktur, 21 gün önce inisiyasyon almama kurali yoktur. İsteyen herkes katılabilir.

Çalışmada Psisik Temizlik Uyumlaması alacaksınız. Farklı teknikler öğrenecek ve daha sonra kendinize ve başkalarına psisik temizlik yapabilecek, kendinizi, evinizi ya da ortamlardaki negatif enerjileri temizleyebileceksiniz.

Çalışma 11 Ağustos 2012 Cumartesi günü Saat 23:00’da yapılacaktır.

**

Katılımcı sayısı sınırlı tutulacaktır. Katılım için 10 Ağustos 2012 Cuma son gündür.

**

Kayıtlar tamamlandı.

Katılım için başvurunuzu aşağıdaki katılım formuınu doldurarak ya da acunkutlumelis@gmail.com adresine email gönderek ya da 0507 966 1026 numaralı telefondan bize ulaşarak yapabilirsiniz.

Kayıt Formu için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

**

Kayıtlar tamamlandı.

 

Not: Email ile kayıt yaptırmak istiyorsanız; İsim soyisim, Doğum tarihiniz ve yaşadığınız şehri belirtmeyi unutmayınız.

Kaydınız tamamlandığında email adresinize uyumlamaya hazırlık bilgileri gönderilecektir.

Uyumlamadan sonra Psisik Temizlik kullanım bilgileri yine emailinize gönderilecektir. Sertifika isteğiniz varsa uyumlamadan sonra belirttiğiniz taktirde sertifikanız hazırlanarak email adresinize gönderilecektir.

Sevgi ve Işıkla

Acun Kutlu Melis

Reiki Grandmaster/Teacher

Reiki Enerji Ve Kuantum Merkezi