Yüksek Kalp Çakra, insanın kendisi ve diğerleri için af, merhamet ve sevgi ile ilgili bir husustur. Yüksek Kalp Çakra, timus bezinin olduğu bölgede yer alır ve Kalp Çakrası ile birlikte çalışır. Yüksek Kalp Çakrası, Boğaz ve Kalp çakraları arasında yer almaktadır.

Bu çakra ile bağlantılı konular, şefkat ve kendimiz de dahil olmak üzere diğer insanlar için mağfiret içermektedir. Daha yüksek bilincin önemli bir aktivatörü olmak üzere, ifade, güven ve pozitif doğa savaşçılığı ile alakamızı kurar.

Yüksek Kalp Çakrası dengeli olmadığı zaman, kişi manevi bir bayağılığa düşkünlük eğilimi içinde olur ve başkalarının ihtiyaçlarını göz ardı eder. Çakra engellendiğinde ya da kapalı olduğunda, kişi kendisini ve diğerlerini reddedecektir. Bu durumda da sadece yaşamın fiziksel tarafı görülerek ve kişilerin doğruları ve duygularını konuşmak mümkün olmayacağı üzere, daha yüksek manevi gerçeklikler ve bakış açıları ile ilgili bir korku mevcut olacaktır.

Zaman zaman, Yüksek Kalp Çakra aşırı çalışıyor olabilir ve bu durumda kişi temel güzelliklerden yoksun kalır. Yüksek Kalp Çakra dengede, açık ve fonksiyonu normal olduğunda ise, kişi yüksek manevi düzeylere, sevmeye ve kendisi ve diğerleri için İlahi ve koşulsuz sevgiye açık olur.

Yüksek Kalp Çakra Temizleme ve Aktivasyon Sistemi, İlahi Benliğiniz ile birlik hissimize geri dönmemiz için Ruh tarafından bize verilmiştir. Enerji, Yüksek Kalp Çakramıza girecektir; böylece İlahi Birliğin aşk keyfini edineceğiz.

Bu sevgi enerjisi, bedenimizdeki her bir hücreye girerek, Yüksek Kalp Çakramıza inanılmaz şifa enerjisi getirmek üzere vücudumuzu her düzeyde çevreleyerek ve doldurarak, ruh beden ve fiziksel beden birbirine bağlayarak ve İlahi manevi aşkı yeniden tesis ederek tüm vücudumuza nüfuz edecektir.

Yüksek Kalp Çakra aktif olacak, genişleyecek, dengelenecek, temizlenecek ve arınacaktır; böylece optimum düzeyinde çalışacaktır. Kalbimizi kapatmamızla sonuçlanan sevgiden düşük tüm enerjiler kaldırılacaktır ve böylece hayatımızı sabote etmekten artık vazgeçeriz ve gerçekten istediğimiz doğru arzuyu oluşturabiliriz.

Bu enerji, timus bezinin bağışıklık sistemini daha fazla düzenlemesine ek olarak, İlahi niteliklerin dışa ifadesi bir yardımcı olmak üzere Yüksek Kalp Çakrasını da aktif eder. Bu enerji, hastalık ve dengesizlikleri iyileştirmenin yanında, mükemmellik planlarına tümüyle yeniden dönüş mümkün olur. Aurik alandaki durgun ve birikmiş negatif enerjiyi silinecektir.

Bu hayatta ve diğerleri geçmişte kaza ve travmalar tarafından oluşturulan enerji boşlukları, iyileşecektir. Düşük vibrasyon enerjileri dönüşecektir. Kıskançlık, öfke, saldırganlık, haset, merhametsizlik, acı, nefret ve sevgi durumundan bizi bloke edecek diğer tüm alt his duygularından arınmış oluruz. Aktivasyon, Yüksek Kalp Çakrası ile ilgili enerji alanındaki  negatif kalıpları ve damgaları siler.

Amaçlarımızın yolunu izlerken mutlu,neşeli ve özgür oluruz.

Bu Aktivasyon Sistemine ait sevgi enerjisi bizi sakin hissettirecek şekilde yıkayacak, dünyaya ve diğer insanlara karşı güven bırakarak tüm deneyimlerimizi açacaktır. Bu, bizim kendimize ve başkalarına sevgiyi ifade etmemizi sağlayacak, kalbimizin gerçekleri konuşmasını sağlayacaktır.

Bu Kalp Çakra Enerjisi aktivasyonu, bize neşe, mutluluk, huzur ve sağlık, varoluşun daha yüksek düzeyde deneyimi, buna bağlı olarak da mutluluk ve hatta sevinç, şükran duygusu getirecektir.

Yüksek Kalp Çakra Aktivasyonunun Ek Faydaları

* Bütünlüğü restore eder
* Yüksek kan basıncına yardımcı olur.
* Tümörlerin şifasına yardım eder
* Genel sinirliliği hafifletir.
* Negatif kalıpları temizler.
* Dinlendirici uykuya yardımcı olur.
* Büyük acılar, acı travmalar ve deneyimlerin kalpte oluşturduğu yükü kaldırır.
* Yaşam gücünü optimize eder.
* İletişime ve fikirlerin en iyi şekilde ifadesine yardımcı olur.
* Birisine dokunma dahil, sevgiyi daha özgürce ifade etme yollarını açar.
* Yaşam amacını bulmaya yardım eder.
* Enerji titreşiminizi yükseltir.
* Ruhsal gelişim sağlar.
* Kişinin dünyayı izlemesinde yüksek perspektif sağlar.
* İlahi Aşk için oluşumu artırır.
* Korkulardan arındırır.
* Kırık kalbi şifalandırır.
* Ve daha fazlası!

Yüksek Kalp Çakra Temizliği Ve Aktivasyon Sistemi herkes tarafından etkili bir şekilde kolayca kullanılabilecek bir sistemdir. Uyumlamayı alan kişi bu sistemin master’ı olur. Kendisi ve başkaları için çalışmalar yapabilir. Sisteme uyumlama da yapabilir.

Yüksek Kalp Çakra Temizleme ve Aktivasyonu Sistemi uyumlaması 16 Kasım 2012 Cuma Gece 23:00 ile 23:30 arasında ve 18 Kasım 2012 Pazar Gecesi 23:00 ile 23:30 arasında uzaktan yapılacaktır. Bu süre içerisinde evinizde rahatsız edilmeyeceğiniz bir odada yalnız olmanız gerekmektedir. Uyumlamaya hazırlık bilgileri uyumlamadan önce, uyumlamadan sonra ise kullanım notları email ile gönderilecektir. Sertfika isteğiniz var ise uyumlamadan sonra belirtiğiniz takdirde sertifikanız email adresinize gönderilecektir.

Katılmak için Gerekli Bilgilere Aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz…

http://takyonturkiye.com/yuksek-kalp-cakrasi-temizligi-ve-aktivasyonu-uzaktan-uyumlama/

Not:Bu enerji çalışmaları herhangi tibbi bir öneri yada tavsiye içermez ve tıbbi bir tedavi değildir. Sağlık sorunlarınızda lütfen doktora başvurunuz.

Acun Kutlu Melis
Reiki Grand Master&Teacher
Accredited member of World Metaphysical Association
Member of International Natural Healers Association

Reiki Enerji Ve Kuantum Merkezi – Takyon Türkiye

Hakkımızda:

http://takyonturkiye.com/hakkimizda/
İletişim Bilgileri:

http://takyonturkiye.com/iletisim/