Karmik ilişkiler, geçmiş yaşamlarınızı paylaştığınız ve şimdiki tekrar ortaya çıkan aynı  ruhlar ile, geçmiş hayat deneyimlerini paylaşmak için yaratılmıştır. Sıklıkla, biz, bu ruhları bilinçaltımızdan tanırız.

Çoğu zaman, arada uzaklık veya iletişimsizlik olsa bile karmik bağlantınız olan kişi ile aranızda güçlü bir bağ olduğunu hissedersiniz. Sizin geri durmanıza sebep olan durumlar ne olursa olsun, öyle özel karmik ilişkiler vardır ki, o kişiden her ne olursa olsun uzaklaşamaz veya unutamazsınız. Ne kadar uzak da olsanız veya en son iletişiminiz ne zaman olmuş olsa bile…

Sıklıkla karmik ilişkilerde inişler çıkışlar veya yükselmeler alçalmalar olabilir. İlişki düzeni sanki duygusal dalganın hareketi gibidir. Karmik ilişkiler çoğunlukla bitebilir ve tekrar birçok kere de barışmalar olabilir.

Karmik İlişki Temizliği, karmik olarak başlatılmış koşul veya bariyerlerin ileriki şifalandırılmalarını ve serbest bırakılmalarını sağlamak için sizin tüm sübtil enerji bedenlerinizde çalışacaktır.

Bu temizlik karmik ilişkilerdeki tüm karmik kalıpları ortadan kaldıracaktır böylelikle, yaşamınız ve başkaları ile olan ilişkileriniz dönüşüme uğrayacaktır.

Detaylı bilgi ve katılım için buraya tıklayınız.