Herkes için çok önemli bir uyumlama!

Zihnimiz, beden ve ruh, enerji bedenleri, aura, çakralar ve kalp bunların hepsi bizim en özel kutsal alanımızı oluşturur.

Kozmik Temizlik Enerjisi, ruhumuzun kutsal alanlarını temizler. Zihin, beden, ruh, enerji bedenleri, aura, çakralar ve kalbi arındırır. Yaratıcınızla iç birliğinize engel olan herşey kutsal alanınızdan dışarı atılır. Kaynak bizi huzur ve sevgi ile dolduracaktır.

Bu uyumlamanın bir amacı da kutsal alanımıza yeniden sevgi, şifa, erdem, övgü, şükür ve daha fazlasını kazandırmaktır.

Enerji sağlıksız ve negatif tüm alışkanlıkları, inançları, davranışları, duyguları, düşünceleri temizler.

Barış, huzur, sevinç, sevgi ve artık özgür olan ruhunuzla, daha yüksek bilinç seviyelerini deneyimlemeye başlayacaksınız.

Bu enerji; Öfke, acı, nefret, kin, düşmanlık ve negatif alışkanlıklardan arındırır.

Kozmik temzilik enerjisi travma, bencil arzular, güvendiğiniz insanlar tarafından aldatıldığınız ya da bırakıldığınız için oluşan tüm negatiflikleri temizlemek için de kullanışlıdır.

Kozmik Temizlik Enerjisi; zihninizi, bedenizi, ruhunuzu, kalbinizi ve yaratıcı ile bağlantınızı güçsüzleştiren herşeyi temizlemek, ortadan kaldırmak için kullanılabilir.

Böylece spiritüel çalışmalarda, enerji-şifa çalışmalarında, meditasyonlarda daha başarılı olursunuz.

Kozmik Temizlik Enerjisi müthiş sakinlik ve huzur veren bir enerjidir. Etrafınızda hipnotik ve huzurlu bir alan oluşturur. Sanki bir okyanusun kıyısında oturmuş ve okyanusun güzelliğini, manzaranın heybetini izliyormuş gibi…

Daha Fazla Bilgi Ve Kozmik Temizlik Enerjisi Uyumlaması için Buraya Tıklayınız.

http://takyonturkiye.com/kozmik-temizlik-enerjisi-uyumlamasi-uzaktan-uyumlama-28-mart-30-mart-2013/