Bizler, sahip olduğumuz atomik yapıdan fiziksel, duygusal ve zihinsel bedenlerden, kuantum alanına, evrene uzanan çok boyutlu varlıklarız.

Hepimiz insani deneyime sahip spiritüel varlıklarız.

Çok boyutlu öz’ümüz aynı anda; geçmiş, şimdi ve gelecekte olabilir.

Çok Boyutlu Öz‘ümüzle sevgi ve birlik oluşturmak, dayanışma ve uyum oluşturmak için İlahi birlik içinde yaşabiliriz. Bu çok boyutlu öz’ün amaçlarından sadece bir tanesidir.

Bu uyumlamayla birlikte bizler çok boyutlu kendiliğimizi hızlı bir şekilde, dünyada deneyimlemeye ve ifade etmeye başlayabiliriz.

Bu güçlü enerji, şuanki sınırlı gerçeklikte sahip olduğumuz inançları serbest bırakmamıza yardımcı olur böylece biz üç boyutlu yaşam sınırlarının ötesini deneyimlemeye hazır oluruz.

Bu form aynı zamanda Öz’ünüzün bir parçası olmayan unsurları, insan enerji alanını temizlemek için tasarlanmıştır. Bazı düşünce formları, negatif enerji ve diğer insanlardan bize geçenler…

Çok Boyutlu Öz’ümüz uyandığında bu bize aydınlanma ve böylece sürekli olarak sevgi titreşimleri, ilizyonlardan özgürleşme, ruhsal özgürlük ve farkındalık getirir. Bizi geçmişe bağlayarak yol almamızı engelleyen korkular, gerilimler, anılar ve kararlardan özgürleşilir bunlar bu güçlü enerji ile temizlenir…Böylece gizli, yüksek bilgi, gerçek ve bilgelik durumuna sonsuz çok boyutlu gerçeklik ve gerçek kendiliğimizle(Özümüzle) bir olmaya başlarız..

Çok Boyutlu Öz Uyumalaması Daha fazla bilgi ve etkinliğe katılım için buraya tıklayınız.

http://takyonturkiye.com/cok-boyutlu-oz-uyumlamasi-uzaktan-uyumlama-10-eylul-13-eylul-2013/