DNA, hakkımızdaki bütün bilgileri barındıran depodur, bir başka değişle hücresel bilinçtir. DNA Aktivasyonları, bedenimizdeki hücrelerin saflığa ve sağlığa geri dönmesine yardımcı olur. Bunun sonucunda daha hafif, mutlu bir bedene sahip oluruz. DNA’nın her kromozomunda mevcut iki iplikçikli çift sarmala ek olarak, eterik bedenimizde daha fazla iplikçik bulunuyor. Yaşamdaki başarımız kullandığımız DNA kapasitemize bağlıdır. Biz beynimizin çok küçük bir kapasitesini kullanıyoruz. Bu aynı zamanda DNA kullanımımız için de geçerli. Son bilimsel çalışmalar, DNA’mızın kullanmadığımız iplikçiklerinin aktive edilebildiğini ispatlamıştır. IQ, EQ (Duygusal Zeka) ve SQ (Ruhsal Zeka) kat kat artmaktadır. 12 Sarmallı DNA Aktivasyonu, DNA Aktivasyonları Serisinin ilk aktivasyonudur.

DNA’mız (Deoksiribonükleik asit) helis şeklinde iki aktif sarmal içermektedir. 12 Sarmallı DNA Aktivasyonu ile 10 ek sarmal aktifleşir.Bilimadamları bu 10 sarmaldan gölge sarmallar; bugüne kadar konuşulmayan sarmallar olarak bahsetmektedir. takyonturkiye.com

12 Sarmallı DNA aktivasyonu, DNA sarmallarının aktive edilmesinin ötesinde DNA kodunu aktive ederek ruhumuzun daha yüksek frekanslarda titreşerek bilinçli bir çokboyutlu ışık işçisi olmamıza yardımcı olacaktır…. DNA Aktivasyonları Serisi 12 & 24 & 36 Sarmallı DNA Aktivasyonları olarak 3 ayrı kısımdan oluşmaktadır. Aşağıdaki bağlantıları kullanarak bilgi edinebilir ve dilerseniz aktivasyonları alabilirsiniz.

Yazının devamı ve 12 Sarmallı DNA Aktivasyonu hakkında Detaylı bilgi için buraya yıklayınız.

24 Sarmallı DNA Aktivasyonu hakkında bilgi ve Aktivasyon için buraya tıklayınız.

36Sarmallı DNA Aktivasyonu hakkında bilgi ve Aktivasyon için buraya tıklayınız.